- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1667 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
113
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
15
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1667 Culés
2
Od momentu ataku Rosji na Ukrainę w żadnym kraju Unii Europejskiej cena paliwa nie wzrosła tak bardzo jak w Polsce.
Średnia cena litra benzyny wzrosła o ponad 21 proc., zaś diesla o przeszło 36 proc.
0
@Peszko07 Ale my przecież podatku nie mamy :D Taki rzad cudowny :D
1
@Peszko07 Cały PIS. Oni wiecznie wszystko obniżają a wszystko jest coraz droższe. Na paliwo zmniejszyli vat i akcyze to rafinerie podniosły marże o 400% i wszsytko się zgadza. Potem wychodzi Obajtek cały na biało że on robi co może. Tak sie dyma Polaków.
1
@Peszko07 Skąd te dane? W DE mocno wzrosła, u mnie benzyna wzrosła z ok. 1,8 na ok 2,3...
1
@Peszko07 Podziękuj Obajtkowi i rządowi, który skądś musi miec kase na nowe programy. Sorry, ale większa cześć paliwa to podatek, bez względu na to jakby się nazywał.
0
@hank_moody https://300gospodarka.pl/news/cena-beznyny-diesla-dzisiaj-ile-wynosi-jak-rosla-czy-spadnie
0
@Peszko07 Co Ciebie tak dziwi?
Kraj z dykty rządzony przez kretynów i wybrany przez kretynów:-(((
0
@Peszko07 no i wystarczy przeczytać artykuł i dowiesz się, że kraje powprowadzały jakieś ulgi i limity przez co paliwo nie poszedł tak bardzo do góry. W Polsce zaś podobny limit też został wprowadzony (obniżka VATu) tyle, że od początku lutego, a tabela porównuje ceny z 3ciego tygodnia lutego więc u nas było już po obniżce, a w innych krajach nie.
0
@Peszko07 czytaj dalej takie artykuły :) Wybrali specjalnie taki przedział czasowy, żeby PL była na 1 miejscu, a w praktyce cena w DE wzrosła o ok 30%, pewnie w innym przedziale czasowym. Tego już nie napiszą, bo artykuł nie będzie taki wow.
1
@hank_moody nie psuj narracji, że w Polsce wszystko jest najgorsze :D