- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1633 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
75
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Terroriser
0
@Karol145 jakos nie zauwazylem skretu w prawo a wrecz przeciwnie.
96 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1633 Culés
12
Nie no, ja to mam ostatnio farta do tych skrzynek, drugi butterfly wart 700 funtów w ciągu dwóch tygodni. XD
https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/1848173365181297243/632548096A241BB93ECC69BBD5AFE0FDAA0D1C87/
@BartqRKO @ranger3120 @Encore
0
@Rewolucja123 Poważnie? Ile skrzynek otwierałeś?
2
@Comfortable_ dzisiaj 10 sobie otworzyłem dreams&nightmares, ale ostatnio dropła jednak i kupiłem kluczyk. W sumie tak cały czas otwieram jak dropnie.
0
@Rewolucja123 I tak ci wyleciały 2 kosy??
W czepku urodzony, gdzie w czepku, w ko....
1
@Comfortable_ nie bardzo. XD Dużo przewaliłem od pierwszej kosy, kjtóra była chyba w lipcu lub sierpniu 2021. Teraz nie zamierzam popełnić tego samego błędu.
2
@Comfortable_ Ale ogółem przez ten okres, to nawet niezłe skiny dropiło, jakieś gówniane rękawiczki, kałachy bloodsport, w tym jeden Stattrack, m4 printstream, deagle print po kontrakcie, kałach asiimov...
2
@Rewolucja123 Ale teraz dwa butterfly'e wleciały, więc chyba nie jest źle. Na szczęście widzę, że wtopiłeś trochę szmalu... ufff bo już mi się słabo zrobiło.
Oczywiscie jak Polak Polakowi życzę ci, żebyś przegrał jeszcze więcej siana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
(Kałaszek bloodsport jeden z ładniejszych w grze, chociaż top 1 u mnie chyba neon revolution).
1
@Comfortable_ Miałem dużo fajnych i drogich skinów, ale ogólnie jestem mocno na minus w CSie. XD
0
@Rewolucja123 To życzę odbicia, ale to raczej niemożliwe. Nq.
0
@Rewolucja123 ja ostatnio wydałem ponad stówkę na klucze, pieprzony hazard xd oczywiście nic nie wydropiłem
piękny nożyk tak w sumie, pochodziłby z takim :D
0
@ranger3120 ogółem, to wymieniłwm karambita autotronic, rękawiczki rezan the red i uspa kill confirmed na rękawiczki black tie, uspa neo noir, glocka dragon tatoo i m9 black laminate.