- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1710 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
99
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1710 Culés
2
Podczas meczu widziałem tu jeden komentarz, mocno posypany "zielonymi", który sugerował psioczenie na murarkę Atletico, a jednocześnie przyklaskiwanie murarce Villarrealu. Niby hipokryzja, ale...
Atletico na gnojenie za swój styl zasługuje bardziej i jednak ich historii do tej Villarrealu bym nie porównywał. Po pierwsze, potencjał kadrowy Atletico pozwala na dużo ładniejszą grę. Villarreal ma słabszą kadrę, także zamurowanie w kluczowym momencie jest bardziej zrozumiałe - zwłaszcza jak grasz na wyjeździe z silniejszym kadrowo zespołem i bronisz wyniku z pierwszego meczu. Po drugie, Atletico murowało w pierwszym meczu, a Villarreal w rewanżu, będąc na zwycięskiej pozycji po pierwszym meczu. Jak ktoś nie widzi różnicy, to cóż... Po trzecie, Villarreal dopiero pierwszy mecz zamurował, bo u siebie z Bayernem zagrali kapitalnie. Czekam aż Atletico zagra chociaż w połowie tak fajnie z City. Nie popieram murowania, ale to są zupełnie dwie odrębne historie. Villarreal mógł wczoraj zagrać ofensywniej, ale raczej w półfinale by nie zagrali, czyli defensywny styl przyniósł zamierzony cel, czego póki co o Atletico powiedzieć nie można
3
@P33ck Zobaczmy jak Villareal zagrał u siebie, chociaż jutro Atleti u siebie również może pokazać klasę.
5
@Comfortable_ Może, ale Atletico z taką kadrą od lat gra kupsko, a Villarreal dużo słabsze kadrowo lepiej się ogląda. Wczorajszy mecz to wyjątek, grali na wynik. Normalnie im do murarzy daaaleko
1
@P33ck Dokładnie, jedna z niewielu ekip w La Liga, z którą da się pograć w piłkę, a nie walenie w mur przez cały mecz.