- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1348 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
4
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1348 Culés
3
Sorry za chaotyczne pisanie ale porobiłem się drinami i całe szczęście bo na sucho to bym tego nie przeżył. No to mamy kolejną kompromitację w Europie, tym razem wpierdol od Frankfurtu xDDDD Eintracht wygrał totalnie zasłużenie i był lepszy przez 180 minut dwumeczu - cytując klasyka brawo dla Gorzowa. Nam zostaje liga i miejmy nadzieję, że się nie posypiemy psychicznie i dowieziemy te drugie miejsce do końca, po tym co zastał Xavi obejmując tą drużynę, to i tak będzie olbrzymi sukces. Nie zmienia to faktu, że przegrał taktycznie z Glasnerem i to po całości, zero wniosków z pierwszego meczu, skoro oba spotkania były bardzo podobne, tylko w drugim goście byli bardziej skuteczni, a i tak mogli strzelić więcej. Nie wiem do końca jak to wszystko oceniać, jeszcze z Sevillą wyglądaliśmy świetnie (tylko 1:0 ale powinno być znacznie wyżej), ale potem bardzo duży zjazd. Fakty są takie że Barcą się każdy zachwycał jak to pięknie nie gramy, a odpadamy w 1/4 LE z 8 drużyną Bundesligi, a Real gra brzydko, ma farta itp, a przechodzi PSG i Chelsea i gra w półfinale LM. Detale. Tylko że z nimi każdy się obsrywa i rozkłada nogi, a z nami każdy gra życie i wchodzą takie strzały jak dziś na 2-0... Cóż, życie. Pozdrawiam wszystkich i jeszcze będzie pięknie. Oby Dembele został. Visca el Barca!
1
@skakun95 Jak na poronionego to i tak dobrze ci poszło :D mnie już tak boli głowa z tych nerwów że tylko będę żale wylewał dopóki nie zasnę
0
@jutroIV ej ej tylko nie poronionego :D
0
@skakun95 hahaa poroniony to ja już jestem też chleje, stąd ten błąd :D człowieku katastrof, podziwiam Cię że chciało Ci się tyle pisać. Ja jestem tka wkur*** że musze się z tym przespać żeby coś konstruktywnego napisać