- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1527 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
127
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
11
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1527 Culés
0
Ciekawe ile kanał sportowy zgarnia łącznie z tych wspolprac, duze firmy typu Blik, Tyskie, ViaPlay, teraz jakis energetyk i masa innych :D niedlugo to im sie skonczy miejsce na lokowania
3
@Kvothe07 niech korzystają, mi to nigdy nie przeszkadzało, udostępniają materiały na yt za darmo, wykorzystują lata wcześniejszej ciężkiej pracy, teraz mają wyrobione nazwiska i ciągną profit, kogo to wkurza wnerwia jest zwyczajnie zazdrosny że nie ma tak jak Oni :)
1
@haryveb944 mi nie przeszkadza, zwyczajnie jestem ciekaw kwot/porownania do influ z instagrama np :D ale nie siedze w branzy wiec nie mam dojscia
0
@Kvothe07 Niedawno tak przeszło mi przez myśl pytanie ile właśnie oni mogą wyciągać rocznie na tym Kanale Sportowym. Wojnarowski dostał pensje od ESPN w wysokości 10 mln USD za rok pracy.
0
@Kvothe07 Są to dużo większe kwoty od tych influ. A to między innymi dlatego że widownia szersza. Materiałów więcej i różnorodność większą. Rozpoznawalność większą. No i firmy z którymi współpracują poważniejsze i większe .
0
@Kvothe07 Za sam hejt park minimum coś w okolicach 10 tysięcy, ale to też najbardziej dochodowy program, który zjada resztę emitowanych.
0
@Khajio ale myslisz ze tyle za jednorazowa promocje czy jakis deal na cykl programow?
0
@Kvothe07 Na pewno na dane cykle. Mogę się mylić, ale hejt park i dziennikarskie zero stanowiły gdzieś ich połowę dochodu. Stanowski mówił, że w pierwszym roku wyszli na zero, gdzie przez pandemię było kilka razy mniej formatów, reklam, sponsorów i musieli wrzucić mnóstwo wkładu własnego.
1
@Kvothe07 Działają jako spółka wiec sprawozdania finansowe muszą udostępniać. Jak poszukasz w internecie to pewnie znajdziesz, kojarzę, że kiedyś nawet robili podsumowanie bilansu gdzieś na Twitterze