- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1126 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
16
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
30
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
GeneralXavi
5
Jak myślicie kto zdobędzie koronę króla strzelców na mundialu? Serce podpowiada Messi, ale... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1126 Culés
21
Europosłanka Sylwia Spurek (Zieloni) zaatakowała popularnego podróżnika i kucharza Roberta Makłowicza. - Za każdą rekomendacją, za każdym ujęciem z telewizyjnego programu Roberta Makłowicza kryje się śmierć jakiegoś zwierzęcia. Musimy się nauczyć, że to, co jest na naszym talerzu, to nie jest nasza prywatna sprawa – powiedziała w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej" Sylwia Spurek.
Ja bym pani Spurek przypomniał, że od dziejów zarania, życie na Ziemi polega na tym, że jedno życie, przerywa inne życie, żeby podtrzymać swoje życie. Roślina też żyje, w przyrodzie silniejszy zjada słabszego i są to niezwykle brutalne polowania. Zwierzęta nie żyją humanitaryzmem - rozkminy moralne dotyczą tylko i wyłącznie ludzi.
Nie mięsożercy wymyślili porządek świata.
22
@Comentateiro Spurek to jest dramat. Ale żeby atakować Największego z Polaków to za takie coś powinien być sąd i kolonia karna.
2
@Comentateiro Jakby ona trafiła na polską wieś 20 lat temu... Zawał murowany
1
@Comentateiro Nie wiem czy pani Spurek jest świadoma tego, że wedle najnowszych badań udało się dowieść, że rośliny także czują.
2
@Comentateiro Jej to już dawno peron odjechał. Powinna z Kapelą i niedobitkami Konfy partię założyć.
1
@Persyfl Nie mam nic przeciw wegetarianom, w końcu tę ideę można uznać za szczytną, ale ta kobieta jest tak radykalna, że mi po jej wielu stwierdzeniach wysiada głowa.
1
@Comentateiro Z grubsza mam podobnie.
1
@Comentateiro "Nie mam nic przeciw wegetarianom"
a ja mam, bo wśród znajomych którzy są wegetarianami a nawet a pffuu weganami, wszyscy mają jakieś chore ambicje żeby cały świat przekonać do swoich idei.
Rany boskie, chcesz jeść tylko roslinki to ku... jedz sobie, ale nie wmawiaj mi na siłę tego samego. żyj po swojemu ale pozwól innym żyć tak jak oni chcą.
Mam jakiś uraz do tej grupy (szczególnie wegan).
Mięcho rules!!!