- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1381 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
125
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1381 Culés
1
Moim zdaniem Man.City stoi dziś pod naprawdę ogromna presja. Real już nic nie musi w tym sezonie, a kibice i tak uznają ten sezon za udany. City natomiast wciąż marzy o pierwszej wygranej w LM. W tamtym roku porażka w finale, teraz finał absolutnie w ich zasięgu.
2
@AmigoBlancos przecież tam wasz szeryf ostatnio płakał że Real to najtrudniejszy klub świata, już zadowoleni jesteśta?
0
@AmigoBlancos ja to mam dziwne wrażenie, że City już z Realem w czape dostanie, ale obym się mylił :D
0
@AmigoBlancos czemu Real nic nie musi? A co oni kryzys mają? Kontuzje zdziesiątkowały drużynę? To półfinał LM, według wielu "znawców" najlepszego klubu świata, a ten tekst brzmi jak usprawiedliwianie nadchodzącego niepowodzenia.
0
@mrboom
Przed sezonem stawiałeś Real Madryt w półfinale LM. Moim zdaniem finał/wygrana w LM to jest ponad stan obecnej kadry Realu.
0
@AmigoBlancos oni mają rację. Real jest najlepszym klubem XX wieku i jednym z trzech najlepszych w tym wieku i ma obowiązek grania i wygrywania wszystkiego. Nie ma czegoś takiego jak zadowolenie się półfinałem. Celem jest finał i zwycięstwo
0
@VegetaPolska
Nie zgadzam się. Może jestem zbyt sceptyczny, ale moim zdaniem racjonalny.
0
@AmigoBlancos taki klub jak Real nie może się zadowalać półfinałem, to nie jest zgodne z ich mentalnością i dna
2
@AmigoBlancos Przecież Real nadal ma klasowych zawodników. Obecnie jeden z 3 najlepszych bramkarzy świata, być może najlepszy napastnik, solidna obrona i doświadczona pomoc. Skoro taką kadrą, udało się wyeliminować dużo lepsze na papierze PSG, to nie widzę powodów, żeby nie wierzyć w zwycięstwo z City.
p.s to co powiedzieć o Villareal?
0
@mrboom
Villarreal też nic nie musi. Oczywiście Real ma szansę na finał, ale wolę nie pompować balonika i podchodzę do tego sceptycznie.