- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1369 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
125
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1369 Culés
0
Jakbym miał rozkminiać Barcelońską rewolucję kadrową Xaviego to Ja to widzę tak. I dajcie spokój z komentarzami żebym wyłączył football managera. Wiem, ze to niemożliwe itd. Tylko sobie głośno myśle na forum.
Out:
Neto, Dest (tylko jeśli klub znajdzie dobrą alternatywę), Roberto, Lenglet, Umtiti, Pjanić, Frankie (tylko jeśli pojawi się bardzo dobra oferta), Puig, Memphis, Braith i Dembele (wiem, że teraz wszyscy w nim zakochani bo się odpalił itd ale zawodnik tego pokroju nie może być kluczowy dla Barcelony), no i Griezmann ale to chyba oczywiste.
In:
Pena, Azpiliqueta (obowiązkowo), Christensen (nie jestem fanem tego transferu ale jak już jest dogadany to co zrobić), jakiś lewy obrońca (bez żadnego nazwiska bo ciężko tu wskazać kogoś konkretnego, a Xavi jak widać nie liczy na Balde), Kessie (identyczna sytuacja jak z Christensenem, wolałbym nie ale prawdopodobnie jest po ptakach), no i wiadomo Messi, Neymar i Lewandowski ;) a na poważnie nigdy nie brałem na poważnie plotek o Lewym w Barcy. Na Haalanda nie ma co się nakręcać, a ja myślę, że warto dać cały sezon w pierwszym zespole Ferranowi Jutgli bo chłopak fajnie tam sobie działa w rezerwach, a nawet jak będą chcieli go sprzedać to więcej zarobią na zawodniku pierwszej drużyny niż z Barcy B.
Pewnie zapomniałem o paru nazwiskach i pozycjach. Zastanowiłbym się pewnie nad sprzedażą ter Stegena i co zrobić z asami jak Adama i Luuk po sezonie.
1
@Puyolex to niezła rewolucja kadrowa, wszystkich sprzedać nikogo nie kupić
0
@trolownik no patrząc na ten moment to trzeba więcej zawodników się pozbyć niż kupić. Prosty przykład to, ze przez zbyt szeroka kadrę nie byl zarejestrowany do europejskich pucharów Alves. Wymiana bramkarzy Neto-Pena wiec 1 do 1. Sprzedaż Desta jeśli będzie alternatywa wiec tez 1 do 1. wymiana Lenglet-Christensen 1 do 1. Sprzedaży Umtitiego i tak nikt nie odczuje bo chłop w ogóle nie gra wiec nie potrzeba zastępstwa. Wymiana Roberto-Azpi 1 do 1 ze wzmocnieniem dwóch pozycji w obronie. Sprzedaż Frenkiego może pozwolić się rozwijać Gaviemu i Nico, a Braith, Pjanic i Griez i tak są za drużyna, a jeszcze wspominałem o Kessiem i jakimś lewym obrońcy wiec nie wiem czy tak wszystkich sprzedać, nikogo nie kupić.