- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1348 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
42 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
36 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1348 Culés
0
Gdyby pojawiła się oferta powyżej 70mln to waszym zdaniem Frenkie powinien zostac sprzedany?
0
@Encore za 60 powinien, a 70 z pocalowaniem ręki.
0
@Encore Frenkie nie jest nie do zastąpienia, więc taką ofertę należałoby rozważyć.
0
@Encore Oczywiście.
4
@PatrychoO @Rust_Cohle Cały czas myśli się o Frenkiem z Ajaxu a to niestety jest inny piłkarz
0
@Encore dokładnie.
Miał wystarczająco czasu żeby tu odpalić.
0
@Encore za 70 warto rozważyć. Ma dobre mecze za ery Xaviego i widać, że Generał go chce, ale z drugiej strony za te pieniądze można porządnie wzmocnić drużynę, a w pomocy nie jest w tym momencie decydujący w każdym meczu i dałoby się go zastąpić. Pytanie też jak będzie grała Barcelona Xaviego od przyszłego roku. W tym roku lepił z tego co ma w środku sezonu, a po lecie, kiedy będzie miał presezon, może się coś zmienić. Jak dla mnie na pewno oferta do rozważenia.
0
@Encore Jeśli pójdzie za tyle ile Barca za niego zapłaciła to tak, za mniej nie ma sensu
0
@Encore Chyba trzeba by było rozważyć. Chłop dostał już mnóstwo czasu. A gra w kratkę albo nijak. Jak przy Xavi nie odpalił to już nie ten kaliber.
Nie pierwszy którego Barcelona chyba przerasta....
2
@Encore Nie powinien, a ludzie tu sa jak choragiewki, jeszcze 5 meczow wstecz i kibice niewyobrazali sobie scenariusza, ze Franek odchodzi i taak sie jarali jego gra pod wodza Xaviego a teraz powrot narracji sprzedazowej xd
0
@Encore Nie wiem jak z amortyzacja, nie wiem czy nam sie opłaca. Bo to nie jest tak że my sobie od razu 70mln wykorzystujemy, jeśli mamy limity i możemy wykorzystać tylko część, plus wysoka amortyzacja, to nie sprzedawałbym go.
0
@gryfiT. Jeszcze trzba kogoś kupić za podobne pieniądze a to już graniczy przy tych cenach z cudem. Oczywiście jakiegoś ogorka typu Gomez można łatwo kupić
0
@Encore Zależy ile ;) Jeśli za 80 i będziemy mogli zakontraktować za 1/4 tego to nie.