- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1635 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
114
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Danny Gaucho
10
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1635 Culés
10
Łupią Polaków jak mogą, a partia pinokia dalej ponad 30 procent poparcia. To jest nieprawdopodobne jak głupie jest społeczeństwo.
https://x.com/unveilNEWS/status/1519598799685050369
2
@Uukasz_93 Ale wspierają nas i teraz opłacą kredyty. Jak dla mnie git.
0
@Uukasz_93 Akurat nie tylko Polskę. Jak jeżdżę po Czechach to tam co krok najwiecej jest Benzinek, czyli tamtejszych stacji wchodzących w skład grupy Orlen. No a nie tylko w Czechach mają swoje stacje
0
@Uukasz_93 To tylko i wyłącznie dzięki zarządzaniu przez ludzi pis, teraz po prostu w tych firmach się nie kradnie :)
0
@Uukasz_93 ale to nie dobrze, że spółki skarbu Państwa wykręcają coraz to lepsze liczby, zyski, więcej sprzedają i ogólnie dobrze im idzie czy co, bo nie czaję o co chodzi ?
0
@panczo No, a na kim te zyski nabijają? Jak ci Obajtek podniesie marżę z 700 procent do 4000 i bedziesz płacił 15 zł za paliwo to będziesz zadowolony jaki on obrotny? A banki skąd pieniądze łupią jak nie z podniesionych rat?
0
@Uukasz_93 a jak wykańczasz dom, bierzesz ekipę sąsiada i płacisz jej 50 000 zł, to jesteś zadowolony z tego, że Ci zrobili robotę tak jak chcesz, czy też jesteś wk***ony że sąsiad się wzbogacił na tobie i jego firma zarobiła 50 klocków ? Przecież Obajtek podniósł cenę paliwa nie dlatego, że miał takie widzimisię, tylko dlatego, że wzrosła cena dolara i baryłki ropy naftowej oraz polactwo pobiegło jednej nocy tankować pod kurek. Ceny na Orlenie są porównywalne do innych sieci stacji benzynowych, czasami tańszych. Naprawdę chyba Ci się pomyliła społka skarbu państwa z instytucją charytatywną. No i dobrze jeszcze wspomnieć, że Orlen robi potężne interesy zagranicą i tam czesze zyski.