- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 745 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 745 Culés
8
⭐️ Obecny sezon klubowy (Piłkarze z lig TOP5):
◉ Robert Lewandowski (Bayern Monachium)
⚽️ 48 bramek, 5 asyst, 43 spotkania
◉ Karim Benzema (Real Madryt)
⚽️ 41 bramek, 12 asyst, 41 spotkań
◉ Kylian Mbappé (Paris Saint-Germain)
⚽️ 33 bramki, 18 asyst, 42 spotkania
◉ Ciro Immobile (SS Lazio)
⚽️ 31 bramek, 3 asysty, 38 spotkań
◉ Christopher Nkunku (RB Leipzig)
⚽️ 30 bramek, 15 asyst, 46 spotkań
◉ Mohamed Salah (Liverpool FC)
⚽️ 30 bramek, 14 asyst, 44 spotkania
0
@Danny Gaucho Czyli Lewy = Benzema.
0
@Danny Gaucho Biorąc pod uwagę fakt, że Lewy, Benz i Ciro to typowe 9 z tego zestawienia, to liczba asyst Benza robi wrażenie, zwłaszcza przy mizernych liczbach pozostałej dwójki.
4
@MesQueUnClub96 Niby tak, ale nie do końca. Obecnie postawiłbym Benzemę wyżej od Lewandowskiego, w sensie, że ma lepszy, bardziej owocny sezon od Polaka.
@escarabajo Z drugiej strony Immobile gra "tylko" w Lazio :]. Robert nigdy demonem asyst nie był, ale fakt faktem w tym sezonie ma ich najmniej. Poprzednio 9, 10, 9, 10.
@P33ck OPTA i Squawka zaliczają Beznemie asystę w LM, więc wychodziłoby 54 pkt. Szach mat. Benzema najlepszy.
1
@MesQueUnClub96 chyba Benz > Lewy
1
@MesQueUnClub96 Obaj mają 53 G+A, ale Benz ma 2 mecze mniej, a pomijając suche liczby, to trzeba oddać Benzemie to co jego i stwierdzić, że w tym sezonie to najlepszy napastnik na świecie, a nawet i ogółem, piłkarz. Gra dalej w LM, hattrick z PSG, Chelsea, dublet z City... Mnóstwo goli i asyst
1
@Danny Gaucho Nie no Ciro od kilku sezonów to król Serie A i tym bardziej szacun, że w średnim Lazio.
co do Lewy-Benz? pisałem wielokrotnie, Benz to dla mnie technicznie najlepsza dziewiątka świata. Od lat.
1
@Danny Gaucho
Wiem, że Lewy to typowy goleador, ale te 5 asyst to jednak dość mizerny wynik.
0
@Danny Gaucho Nkunku Wow. On chyba odchodził z PSG jako śp.