- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1391 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
42 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
36 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1391 Culés
6
Też macie takie wrażenie, że Kante przeszedł drogę od najbardziej niedocenianego piłkarza do aktualnie przecenianego?
Od dwóch lat nominowany do prawie każdej nagrody, a raczej jego występy nie przypominają już tych z lat 2016-2019. Wczoraj dostał nominację do nagrody dla najlepszego francuskiego gracza spoza Ligue 1, a taki Nkunku bądź Coman zostali pominięci.
8
@Homeopata8989 no wiesz on jest nieśmiały i uśmiechnięty, kocha swoją mamę jak Brzęczek to jak tu mu nie dać wyróżnienia
N'golo Kante lalalala
0
@FCBMati10 No trzeba przyznać, że nie da się go nie lubić.
1
@Homeopata8989 nie wiem co masz na myśli mówiąc o Kante że jest przecianiany, skoro napędza on większość akcji Chelsea, i po prostu bez niego ta drużyna jest o wiele gorsza. Zwycięstwo na mundialu czy w zeszłorocznej edycji LM to potwierdza. Świetny piłkarz którego widzałbym w Barcelonie.
0
@Homeopata8989 nie mówię ze go nie lubię ale mam podobnie wrażenia co ty jesli chodzi o jego osobę
2
@Homeopata8989 Ja mam trochę tak z Busquetsem. Od 2011 roku słyszę co sezon w środowisku Barcelony, że jest to najbardziej niedoceniany zawodnik na świecie.
0
@Homeopata8989 To właśnie teraz jest niedoceniany.Wygrana Chelsea w tamtym sezonie,to w większym stopniu jego zasługa niż przecenionego Jorginho, który był na podium ZP.No a mecz z Realem w tamtym sezonie,to majstersztyk w jego wykonaniu...
1
@Khajio Różnica jest taka . Że Busi w naszej pomocy notuje najwięcej przechwytow , najwięcej podań do przodu. Najwięcej podań otwierajacych.
A brak Kante w Chelsea jest niewidoczny.