- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1821 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1821 Culés
33
Real w drodze do finału pokonał
PSG - z najlepszą paką w tej chwili w klubowej piłce
Chelsea - zespół broniący tytułu z zeszłego roku
City - jedna z najlepiej grających drużyn poprzednich lat, mistrz Anglii i jedyna drużyna która dotrzymuje kroku najlepszej obecnie drużynie na świecie.
Co potem czytamy na LaBambie? "Real fartem w finale" Nie wiem co bierzecie, ale bierzcie pół.
37
@kamiVeB Oglądałeś mecz? Czy tak tylko popierdujesz pod publikę?
1
@kamiVeB City ma lepszą pakę, bardziej zrównoważoną
1
@kamiVeB Imo City czy Liverpool mają lepszą pakę całościowo. Na papierze (a jak wiadomo papier wszystko przyjmie) PSG ma spoko atak i dobrego bramkarza. Pomoc i obrona ma kilka dobrych elementów (Verratti, Marquinhos), ale pomoc i obrona City > pomoc i obrona PSG.
0
@koziar oglądałem. Z PSG i Chelsea też oglądałem.
8
@kamiVeB Ktoś tu leci na herby madryciaków
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie głupie... w końcu teraz jest ich więcej niż "nas".
7
@kamiVeB
Dla ludzi którzy patrzą tylko na wynik, szacun dla Madrytu. Dla ludzi którzy doceniają dobra grę w piłkę to PSG, City było dużo lepsze. Z Chelsea mogę się zgodzić ze zasłużenie wygrali.
0
@barcelonaLM Nie zgodzę się, City nie ma naspatnika, a to klucz w dzisiejszej piłce. Nie ma kto roztrzygnąć tam meczu w pojedynkę, a w PSG jest 3 takich gości.
0
@ObiektywnyKibic121 City było lepsze, ale PSG już bym nie powiedział. To co Paryżanie zagrali z Realem w rewanżu, głównie drugą połowę woła o pomstę do nieba.
11
@kamiVeB
Przez 1,5 dwumeczu PSG było lepsze. Po babolu Donnaruma wszystko się posypało.
0
@kamiVeB jak się porówna drogę LFC i Realu do finału to Ci pierwsi mieli znacznie łatwiej, z kimś na poziomie Realu nie grali, dziwią mnie kursy na finał powiem szczerze
0
@kamiVeB z tego jeden do Realu idzie.