- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1402 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
17
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1402 Culés
1
Nie wiem jak Wy ale ja liczę, że zrobimy 3 mocne transfery i do tego 3 uzupełnienia, Xavi zrobi porządne przygotowanie przede wszystkim fizyczne i w lidze może być ciekawie, a w LM ćwierćfinał i może walka o półfinał lub odpadki po walce. Myślicie, że zbyt pozytywnie myślę? Być może ale ja tam nie mogę się doczekać nowego sezonu,
jestem przekonany, że nie będzie tak chujowego startu jak w tym sezonie. Po dwóch tygodniach po przyjęciu Xaviego były efekty, więc wydaję mi się jak będzie dobre przygotowanie fizyczne i będziemy mieć świeżych oraz nowych zawodników to w tych pierwszych 20 meczach może prezentować bardzo dobry futbol. Teraz gramy po prostu słabo, ale moim zdaniem ma na wpływ zmęczenia i słabe przygotowanie do sezonu.
0
@Kamiloza91 ciezko cokolwiek powiedziec na ten temat, bo o ile do przerwy na repki gra byla zayebista, tak teraz oczy bolą....
0
@Tomek54321 Pewnie z tym przemęczeniem przesadzam, ale w sumie już to jest nieistotne. Ważne, że wiemy, że potrafimy zagdać świetne mecze, więc czemu nie w przyszłym sezonie? A trzeba pamiętać, że będzie lepsze zgranie i Xavi zrobi wszystko po swojemu.
0
@Kamiloza91 jeśli o ligę jako tako można walczyć to realnie w LM sukcesem będzie 1/8 i później może ktoś łatwy się trafi
0
@Kamiloza91 zobaczymy, duzo tez bedzie zalezec od tego jak Barca przejdzie przez okienko transferowe, bo wiadomo ze im szybciej pozbeda sie balastu i im szybciej kupia nowych pilkarzy to bedzie latwiej, ale roznie to bywa
0
@Tomek54321 Wiadomo, może być tak, że znów będzie lipa.