- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1431 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
42 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
36 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1431 Culés
0
Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow powiedział w piątek, że "z Polski wychodzi wroga retoryka, a Warszawa może być źródłem zagrożenia" - podaje agencja Reutera.
0
@barcelonaLM Kurła już mam serdecznie dość tych ruskich...
0
@barcelonaLM Zaraz Duda wyjdzie i powie "Nie strasz, nie strasz..." :D
2
@barcelonaLM Niech ten Pieskov nie zgrywa kozaka
1
@barcelonaLM Mi się wydaje, że pod pseudonimem "Pieskow"kryją się dwie postacie.Zbigniew Boniek i Donald Tusk.To jest taki mix... Oczywiście chodzi o wygląd.Retorycznie:Ruscy twierdzą, że każdy inny kraj, oprócz Białorusi głosi wrogą retorykę...
1
@barcelonaLM Zaraz Duduś dostanie tel z USA żeby zamknął kniapke bo dymi nie potrzebnie
0
@barcelonaLM prawdą jest, że szczekają za dużo mordami, a wystarczy że USA się odwidzi siedzenie tutaj, bedzie to mniej opłacalne ekonomicznie i Polska jest w takiej du..., że to nawet nikomu się nie śniło. Pierwsi są do szczękania i pierwsi będą zbierać becki.
1
@Kurkmen Wydaje mi się i wielu ekspertów też tak twierdzi że USA (i ogólnie anglosasi) podjęli decyzję o zniszczeniu wojsk lądowych Rosji toteż nie obawiałbym się zbytnio decyzji USA o odpuszczeniu tej wojny. Nie po to będa pakować tak wielkie pieniądze żeby się wycofywać. Poza tym dopiero co USA dało gwarancje Finlandii i Szwecji.
Aczkolwiek tak, istnieje jakaś tam szansa że możemy zostać wystawieni i żeby móc odpowiedzieć Rosji musimy mieć silną armię. Na to jeszcze będziemy musieli niestety czekać latami
0
@barcelonaLM Rosja to odpad społeczny więc USA będzie chciało ich dobić to oczywiste.
0
@barcelonaLM dali gwarancję, a ile razy z takich gwarancji się wycofywali? Na razie jest spoko, bo mają cel aby przy pomocy Ukraincow zdusic sile militarna Rosji co na Pacyfiku pozwoli na zmniejszenie presji.
0
@barcelonaLM pozbyliśmy się ponad 200 czołgów a on mówi że jesteśmy groźniejsi;)traktory kupiliśmy czy co że się nas boją;)