- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1676 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
108
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1676 Culés
2
Ciekawe kto wygra walkę o 4 miejsce w Premier League.
Arsenal - 66 punktów. 2 mecze do końca. Newcastle na wyjeździe i Everton u siebie. Bilans bramek 56:45.
Tottenham - 65 punktów. 2 mecze do końca. Burnley u siebie i Norwich na wyjeździe. Bilans bramek 63:40.
Pojedynki bezpośrednie: 1 wygrana Arsenalu 3:1 i 1 wygrana Tottenhamu 3:0.
Jak myślicie? Któremu klubowi uda się zakwalifikować do Champions League? Kogo byście woleli?
3
@DaPidejpi oby Arsenal, ale mają ciężki terminarz
3
@DaPidejpi Wolę Arsenal, ale awansują Totki
2
@AllBundy noo, jednak Spurs maja teoretycznie łatwiej. Arsenal gdyby wczoraj zremisował to mieliby luźniej, a jakby wygrali to już pewne miejsce w top4. Spoko, ze przegrali bo będzie ciekawiej
1
@DaPidejpi
Totki łatwiejsze mecze mają przed sobą
2
@DaPidejpi Kluczowy będzie wyjazd do Newcastle. Jak tam się uda to zostanie im "finał" to będzie temperatura. A teraz ciężko gdybac. Oni grają mocno w kratkę.
1
@DaPidejpi Sędzia i Holding to wczoraj porażka. Tottenham łatwo wygra te dwa mecze, Norwich to cieniasy do potęgi, a Burnley u siebie powinni łatwo pyknac
2
@DaPidejpi Niestety, wczoraj mocno utrudniliśmy sobie drogę. Graliśmy ospale, niczym na początku sezonu. Wczorajszy mecz pokazał, ile znaczą White i Lacazette. W ostatnich spotkaniach, gdy Arsenal grał ze słabszymi zespołami, wielkiego problemu nie było. Niestety, Arteta zawalił mecz taktycznie. W takim kluczowym spotkaniu nie sadza się takich piłkarzy na ławce.. Oby teraz nie stracić pkt z Newcastle, bo Totki pewnie na luzie ograją Burnley i zdegradowane już Norwich.