- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1692 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
106
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
28 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1692 Culés
5
Pamiętam jako nastolatek jak cała Polska kibicowała Wiśle ( no może nie cała) w Pucharze UEFA w meczach z Parma, Schalke czy Lazio. I pomyśleć co się stało z Wisłą, Parmą bądź Schalke, jedynie Lazio jakoś Się trzyma.
Nie jestem jakiś radykalnym kibicem jakiegoś polskiego klubu, poprostu który by nie grał w europejskich pucharach to 3mam kciuki.
6
@Krystian1588 Nawet Barca Guardioli ugięła się przed potężną Wisłą ;)
3
@Krystian1588 ale wiesz że od tego czasu minęło prawie 20 lat. To szmat czasu, zwłaszcza w futbolu.
5
@Krystian1588 20 lat temu to i Deportivo w LM robiło dymy
2
@Bobo25 fakt ja też się trochę postarzałem:P
@Medium prawda
Zawsze jakoś lubiłem Diego Tristana.
Mimo wszystko może kiedyś sie odbudują Mimo że póki co nic na to nie wskazuje
1
@Krystian1588 niestety. bardzo smutne historie w ostatnich latach, ale to można przekuć w nową piękną historię. Niestety obserwowałem to, co wyczyniało się z Wisła od sezonu 2010/11 i to była katastrofa. Szczególnie ostatnie lata, tak po prostu nie da się prowadzić klubu. Liczę na całkowita przebudowę i przemodelowanie tego klubu, bo jeśli znowu Wisła co roku wymieniać będzie połowę kadry i to w tak egzotycznym stylu, to za parę lat efekty znowu do nich wrócą.
1
@aleksandrowielki nie jestem na bieżąco w biurach Wisły ale wydaje mi się że problemem nie są tylko piłkarze ale panowie w garniturkach
1
@Krystian1588 tak, jak najbardziej. Za Sarapaty był chaos, ale jeśli chodzi o budowanie kadry, to dzisiejsi decydenci w Wiśle chyba nawet tamten okres przebili.
0
@Medium Na przykład 4:0 z Milanem po 1:4 w pierwszym spotkaniu. To był szok.
1
@Krystian1588 jeśli śmieć rzucający nożem w głowę piłkarza Parmy później dostaje władze w klubie i trzęsie nim rozkradając go w międzyczasie, to czemu się dziwimy?
0
@Eto'o9 R10 faktycznie, dość trudno się dziwić. Na mój gust wywalić wszystkich na zbity ryj i oddać klub w inne ręce, może wtedy by się udało mimo że zajęło by to trochę czasu