- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1513 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
122
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1513 Culés
4
LEWANDOWSKI
nigdy nie byłem jego fanem ale czuję ogromną ekscytację tego że prawdopodobnie do nas przyjdzie:)
Lewy, Raphinha, Alonso, Azpilicueta, Kessie, Christensen
sprzedaż Lenglet, Nesto, Dest, Depay, Braithwaite, Pijanić
i wg mnie bardzo udane okienko by to było)
z taką kadrą moglibyśmy powalczyć o mistrza i zajść daleko w LM:)
Visca el Barca:)
0
@lucca87 Bardzo udane okienko? Kessie będzie drugim Pjanicem coś mi się wydaje. Christensen jest średni. Azpilicueta to w większości tylko mental, Alonso jest słaby.
Co tu udanego? Raphinha i Lewy.
11
@jacobFCB Na jakiej podstawie Kessie będzie drugim Pjaniciem? Pjanica już każdy w Juventusie miał dość
0
@lucca87 będzie jeszcze jeden piłkarz, ale pod warunkiem że Leeds spadnie co zmniejszy cenę Raphinhi i sprzedaże będą szły w miarę żwawo. Chyba że uda się zbić cenę piłkarzem.
1
@jacobFCB Kessie przychodzi w innym momencie kariery,Pjanic przychodził już wypalony i wydaje mi się,że była to tylko kreatywna księgowość.Taki walczak może się przydać,zupełnie inny zawodnik niż Pjanic.Z resztą w sumie się zgadzam
1
@jacobFCB Kessie drugim Pjaniciem? Kluczowy piłkarz Milanu, dzik jeśli chodzi o przygotowanie fizyczne ma być jak Pjanic, który biegał i ruszał się jak Old boy?
0
@jacobFCB
wg mnie wszyscy są lepsi niż obecni u nas na tych pozycjach
a Kessie i Alonso pewnie będą zmiennikami, ale jakże potrzebnymi
masz inne zdanie szanuję, ale wg mnie jesteś w błędzie bo to byłoby bardzo udane okienko
0
@jacobFCB co ty pierdolisz, trace juz cierpliwosc do tych wszystkich malkontentow ze szklana kula.
0
@Kondzix xDDDD
To ładnie musisz mieć zszargane nerwy.
0
@lucca87 niby spoko ale jeszcze odejdzie De Jong i Dembele i juz nie tak fajnie