- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1803 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
154
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1803 Culés
66
"Sonda uliczna dot. inflacji i wzrostu cen. Jeden z mężczyzn komentuje, że może być nawet i dziesięć razy drożej, a on i tak wybaczy rządowi! "Co to jest 30%, to jest nic proszę Pana. Młodzi zarabiają po 5000". "Ja mięsa nie jem, jestem cukrzkiem. Nie muszę się wyżerać, mnie wystarczy mleko i chleb""
Przeraża mnie ta mentalność niewolników w naszym społeczeństwie
0
@barcelonaLM przeciez mieso to tak naprawdę tani zapychacz xd
0
@barcelonaLM A my się ruskim dziwimy xD
1
@hayek Proszę mi mieka nie obrażać
8
@Medium Nie ma się co dziwić, pewna telewizja, rzekomo publiczna, w Polsce stosuje te same, sowieckie, metody propagandy
8
@barcelonaLM Polska niby miała dość socjalizmu i chciała wolny rynek, a kiedy przechodzi co do czego wygrywają socjaliści.
0
@barcelonaLM Przez takich ignorantów ekonomicznych w tym kraju prędko się nie poprawi...
4
@barcelonaLM
"Jak czytam te posty tych wszystkich płaczków o polityce, jak to jest źle, jak tragicznie to podnosi mi się. Ludzie, pracujecie normalnie tak jak zawsze, żyjcie ciut skromniej, jak coś jest drogie to po prostu tego nie kupuje i tyle."
Może to ten sam gość? XDDD
1
@LloretDeMar Wyborcy PiS to głównie elektorat starego SLD. Od tego mamy już krótką drogę do zamiłowania do PRL.
0
@barcelonaLM My naprawdę kiedyś mieliśmy w kraju komunę czy nas okłamują na lekcjach historii bo po takich komentarzach zaczynam wątpić.
1
@barcelonaLM Do tego spijają tam sobie wszyscy zakulisowo wspólnie wódkę. Na mównicy wszyscy wrogowie, za, bracia.
2
@barcelonaLM mentalność sierpa i młota
1
@barcelonaLM jest cukrzykiem a je mleko i chleb łot