- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1394 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
4
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1394 Culés
3
Cieszę się ze Mbappe nie przeszedł do Realu ale tylko z powodu faktu, że by byli nie do złapania przez następnych kilka lat.
To co się jednak dzieje w piłce obecnie, jest chore. Wiadome, że pieniądze od zawsze były i są wyznacznikiem, jednak to co PSG robi obecnie bezkarnie, jest chore. Zasady FFP są naginane do granic bezczelności...
Pomijam fakt, że jeżeli potwierdza się plotki o możliwościach, które Mbappe dostanie w Paryżu, to jest to nieodwracalny krok w kierunku całkowitego zniszczenia rynku transferowego, który i tak już się chwieje. Szejkowie u siebie w kraju za kasę mogą wszystko i to samo obecnie robią w Paryżu, a Fifa i UEFA dają na to jawne przyzwolenie.
Jasne jest, dlaczego Tebas wydal wczoraj oświadczenie LaLigi, ale bardzo dobrze że to zrobił, nieważne z jakich pobudek. Mam dużo większy szacunek do szejków z MC niż tych z PSG, bo to jest przepaść między tymi klubami i ich zarządzaniem.
Niestety, ale również Barca i Real podniszczyly przez ostatnie lata rynek transferowy wydawaniem chorych sum na graczy typu Hazard, Bale, Cou czy Griezmann...
0
@Matt_i1992 Cieszę się ze Mbappe nie przeszedł do Realu ale tylko z powodu faktu, że by byli nie do złapania przez następnych kilka lat.
Nie można być pewnym takich wydarzeń, patrząc na transfery Hazarda, Coutinho, itp
To że ktoś gra gdzieś dobrze nie znaczy że w innym klubie też będzie super
0
@Bocheno1 Mbappe jest o co najmniej klasę lepszy od Cou i Hazarda, on w LM widać co robił, czy to z Barca, czy z Realem. On jest ponad poziom chyba wszystkich obecnie grających piłkarzy. Tylko chyba z głową coś nie tak.