- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1590 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1590 Culés
0
Zgadzacie się z panem Wolskim? Bo ja nie bardzo
5
@Cadafaz Chyba oprócz Ćwiakal to wszyscy dziennikarze to fan boje RM. I to Fanboje u których obiektywizmu nie masz co szukać. Zrezygnowałem z eleven, C+ swego czasu bo nie da się oglądać meczy przy ich komentarzach. Wole stream Angielski.
2
@Cadafaz A ja się zgadzam. Ja na jego miejscu wybrałbym Real.
2
@Cadafaz Mbappe ma jeszcze czas, za taką gotówkę też bym zrezygnował z RM.
0
@Cadafaz Według mnie Mbappe popełnia błąd czysto sportowy pod względem rozwoju kariery. On już jest za duży na Ligue 1, musiał zrobić ten krok do przodu. Nie wiem czy nie będzie później żałować tej decyzji.
1
@Cadafaz Wyczerpał temat.
3
@Cadafaz Moim zdaniem nie, jak nowa umowa się skończy to będzie miał 26lat. Czyli dopiero będzie wchodził w najlepszy wiek dla piłkarza. Dodatkowo nie musi się przeprowadzać, PSG jakoś tam może powalczyć w przyszłym sezonie. Jak będzie chciał to na Real przyjdzie czas.
1
@Cadafaz Chciałbyś Rafciu takie błędy popełniać
1
@hayek
Kwestia tego, czy Real kiedykolwiek będzie go jeszcze chciał po tym jak im odmówił dwukrotnie
1
@hayek Dokładnie, po za tym świat się nie kończy na Realu, Premier League też będzie na niego polować
0
@Cadafaz Dla nas wiadomo, że to świetna decyzja, ale nikt obiektywny nie powie, że Mbappe został tam dla projektu sportowego, który jest dużo gorszy niż u nas czy w Madrycie. Dla mnie bardzo słaba decyzja. W realu miałby wszystko, projekt, renomę, chwałę i kasę. W PSG ma po prostu kasę tylko x3.
0
@MessiTheBesst jak można pisać takie pierdoły, że Mbappe ma w PSG tylko kasę? Cały Paryż go wielbi, a renomę wyrobił sobie swoją grą.