- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1567 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
78
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Batys
5
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
19 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1567 Culés
2
Tak odnośnie Mbappe i jego transferu to zastanawiam się czemu każdy zakłada że on w Realu by się sprawdził i notował tak wspaniale liczby. Każdy piszę o tym, że popełnił błąd, bo w Realu zostałby legenda i był wielbiony oraz z miejsca otrzymywał ZP co sezon. A co jeśli podzieliłby los takich zawodników jak Hazard czy Kaka, który trafił do Realu świeżo po zgarnięciu ZP?
Teraz Kylian przez te 3 lata zarobi górę kasy, wyszaleje się w paryskich klubach, a później jako w pełni ukształtowany piłkarz będzie miał sporo czasu na podbicie świata. No chyba że zrobi to jeszcze w PSG czego wykluczyć nie można.
0
@Yoshi94 Ja zawsze powtarzam, że transfer nawet najlepszego zawodnika świata do innego klubu może okazać się niewypałem. Mało tego było w historii? Nie rozumiem ludzi, którzy z góry zakładają, że transfer bez problemu wypali.
1
@Yoshi94 Dokładnie, daleko szukać? Leo Messi, jeden z najlepszych w historii, a w PSG można śmiało nazwać go nie wypałem. A kto by o tym pomyślał? To był w 100% zapewnienie bramek i asyst a jednak jest inaczej. Eden Hazard, najlepszy piłkarz premier League, gość sam wygrywał mecze, totalny nie wypal. Kaka ! Złote dziecko i zdobywca ZP, legenda Milanu i kolejny nie wypal. Liga Hiszpańska dużo się różni od innych lig, Mbappe bazuje na szybkości, gdzie on by ta szybkość wykorzystał przed autobusami w La Lidze? Młody chłopak stanął przed ogromnym wyborem, i nie było to łatwe a za wyborem stanęły ogromne pieniądze i tyle. Gość podpisał kontrakt tylko na 3 lata za ogromny hajs, za 2 lata PSG będzie musiało go sprzedać żeby jakaś kase wyciągnąć. Lepiej się PSG opłacało sypnąć hajsem niż oddać go za darmo, zwróci się.Tylko czy żółw na tym zyska czy straci? Sportowo oczywiście
2
@Sau_Ron a później już taki zawodnik na szczyt nie wraca. Ten przykład Kaki świetnie to pokazuje. Nawet Leo nie jest w PSG tym Leo którego znaliśmy z Barcy.
1
@NismoFCB powiedzmy sobie szczerze, że Mapet w PSG niczego nie straci, ale też nie zyska zbyt wiele, no chyba że wygrają LM. W Realu to loteria, bo zapewne o wiele więcej mógłby zyskać, ale też bardzo dużo stracić, jeśli nic by nie wygrywali lub ktoś notował lepsze liczby czy miał większy wpływ na grę niż on.
0
@Yoshi94 za 2 lata PSG żeby zarobić będzie musiało słuchać ofert. Żółw będzie miał 24 lata, nadal mega młodziutki, a wiec tak czy siak najbardziej on na tym wygrał, a żadne drzwi do Realu nie zostały zamknięte.
0
@NismoFCB 24 lata to on teraz ma