- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1394 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
4
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1394 Culés
4
Ok. Większość pisze o Lewym, że nas zbawi...ale tak naprawdę co on zrobi, jeśli nasza pomoc będzie dalej daremna? Lewy nie jest zawodnikiem, który szarpnie i pociągnie za sobą zespół, czy rozerwie obronę rywali, gdy zespołowi nie idzie.
Jest świetnym egzekutorem, ale pytanie brzmi, kto mu będzie kreował okazje, jeśli będziemy grać jak ostatnio?
1
@norbi77
Mało jest graczy na rynku potrafiących samemu wygrać mecz. Generalnie do głowy przychodzi mi tylko Mbappe, który wygrywa mecze P$G.
2
@bartas97 Ale skrzydłowy może zrobić coś z niczego, chociażby Dembele. O to chodziło chyba.
Jakiś skrzydłowy sam może coś zdziałać, a Lewy nie zejdzie ci po piłkę na 20 metr.
3
@Comfortable_
To prawda. Lewy żyje z piłek i jeżeli będzie je dostawał, będzie kreował liczby. Nie jest to jednak (moim zdaniem) typ zawodnika, który wyczaruje coś z niczego.
2
@Comfortable_ Dokładnie. Nie jest też wybitnym dryblerem, który nagle zrobi różnice. Zastawi się, wywalczy pozycję, ale nic więcej. My potrzebujemy kogoś, kto zrobi różnicę w ułamku sekundy. Jak Dembele odejdzie, to oprócz Pedriego (może tez Gavi)...to posucha.
1
@bartas97I kłopot w tym, kto na tę chwilę ma te piłki mu dogrywać?
1
@bartas97 Czyli dochodzimy do tego samego :)
@norbi77 A już nawet nie skrzydłowy. Napastnik który zrobi coś więcej niż Lewy? Jest taki na rynku?
1
@Comfortable_ Yyyyyy...chyba nie. Lautaro to też raczej egzekutor...dlatego potrzebujemy przede wszystkim kogoś w pomocy lub na skrzydle, bo egzekutora się znajdzie. Nawet Auba pokazał, że jak dostanie piłkę to potrafi zrobić z niej użytek. A jak jest odcięty od podań lub w ogóle ich nie dostaje, to tak jak każdy inny napastnik...guzik zrobi.
1
@norbi77 Akurat Lautaro fajny grajek, widziałbym go w Barcy. Tymbardziej po ostatnich miesiącach w Argentynie.
Z tym pomocnikiem ( za małą kwotę) czy skrzydłowym lipa :/
1
@Comfortable_ Lautaro to moje marzenie w Barcelonie kosztem Lewego.