- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1607 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
165
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1607 Culés
3
Wiekszosc osób myśli że Barcelona powinna sprzedać de jonga i innych odejdzie dembele i że sprawadzimy klasowych zawodników i w następnym sezonie bedziemy grać o tytuły. Jest bardzo pesymistycznie nastawiony do tego myślenia bo za co my zrobimy te transfery?? Może jakimś cudem idą się z Lewandowski ale co ze skrzydłami?? Fati i Ferran?? W obronie oprócz Araujo nie ma klasowego obrońcy. Czeka nas długi czas posuchy obym się mylił.
0
@Swistus172
Tylko pytanie jak ktoś się nie sprawdza (nie mówię o konkretnym zawodniku) i trener to widzi lub trener ma swoją wizję gry to nie powinien szukać zawodników o profilu który odpowiada do jego taktyki?
0
@pax taktyki takiej jak zawsze? Klepaniem milionów podań? Futbol się zmienił od czasów Pep. Teraz liczy się szybkość, dynamiką, gra na pełnej szybkości. U nas tego nie ma I nie będzie jak wiecznie będziemy uskuteczniać taki take która odeszła już do lamusa.
0
@pax dodam jeszcze, że nam potrzebny trener z inną wizją niż Barcy. Najlepiej trener nie mający nic wspólnego z nami. A my wiecznie szukamy tego co było kiedyś. W żaden sposób nie ewalujemy tylko tkwimy w tym samym od wielu lat.
1
@Przemas8411
Pytasz o taktykę a nie o zawodników. Popatrz, że właśnie Pep z swoja taktyką zdobył mistrza Anglii, problem nie zmusi być taktyka ale jej wykonawcy. "Teraz liczy się szybkość, dynamiką, gra na pełnej szybkości" - to jest taka taktyka którą chce grać Barcelona. Odbiór w 5 sekund po stracie, stały pressing i podania wertykalne, brak holowania piłki.