- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1664 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
doc
5
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Batys
5
Walicie czy nie?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1664 Culés
#Tiki-takaBarcelona jest bliska osiągnięcia porozumienia z Club Brugge w sprawie transferu Ferrana Jutgli za 5-7 milionów euro. 23-letnim napastnikiem interesował się także Villarreal, ale Katalończyk wybrał belgijski klub ze względu na grę w Lidze Mistrzów. [@relevo]
11
Szkoda że odchodzi i to jeszcze do Belgii. Emery jeśli go chciał to by z niego zrobił lepszego piłkarza.
0
Kasa szału nie robi. Ale w naszej sytuacji każda banka się przyda
8
jak mamy bić się o najwyższe cele to jednak nie powinno być miejsca w składzie dla takich 23 latków - to nie ten poziom - nie ujmując mu zaangażowania i sezonu rozegranego w Barcelonie B
12
@tbas Gość kosztował 150tys i grał w 3 lidze. Ile chciałbyś za kogoś takiego?
1
@blizniakpiotrek tymczasem Brejtwejt za 18 mln to poziom. jak dla mnie Jutgla powinien być uzupełniłem składu a Martiny czy Boatengi
0
@shahman jak Barcelona kupowała Martina to niejaki Haaland był do wyciągnięcia za 20 mln ojro :| Ale wg partaczobartomeu istniało zbyt duże ryzyko, że Erling nie podoła więc zdecydowali się na legendę duńskiej piłki i zapłacili 18 mln :|
0
@tbas a ile oczekujesz za goscia ktory zgral max 10 meczy w pierwszym skladzie i dodatkowo w wieku 23 lat dalej gra w rezerwach???
0
@blizniakpiotrek na twoj komentarz cisnie sie tylko jedno zdanie. Ja prdl...
0
@Kulakula jedno zdanie ale powtarzane w nieskończoność. Jak słyszę Martin 18 mln to zawsze od razu pojawia się Haaland 20...