- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1560 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1560 Culés
37
Chciałem tylko przypomnieć, że Ousmane Dembele strzelił w tym sezonie ligowym tyle samo bramek, co Sergio Aguero, Riqui Puig, Ez Abde, Ferran Jutgla i mniej niż Martin Braithwaite, Nico Gonzalez, czy Sergi Roberto...
Zawodnik wart każdych pieniędzy.
5
@Adamski69 Ale ważne, że robi wiatr na skrzydle i ma ten dryg XD
2
@Adamski69 do tego zaliczył 13 asyst przeciętniak
5
@Adamski69 I do tego ma najwięcej asyst w lidze a potrzebował do tego zaledwie 21 meczów.
3
@Adamski69 Chciałem tylko przypomnieć, że Ousmane Dembele zanotował w tym sezonie ligowym więcej asyst niż wszyscy ŚP Barcelony razem wzięci.
3
@Emhyr to jest 14 bramek w kanadyjce. To jest naprawdę taki wyborny wynik, jak na skrzydłowego, który oczekuje takich pieniędzy? No chyba nie
1
@Emhyr Messi w tym sezonie 5 bramek 14 asyst i mówią że to przeciętny sezon, dzbanbele 4 gole i 1 asystę mniej i ludzie mówią że to katastrofa. To który w końcu miał przeciętny sezon biorąc pod uwagę oczekiwania xD
1
@Adamski69 Także warto dodać, że mniej niż Coutinho
1
@Adamski69 No najlepszy wynik w drużynie razem z Depayem. Taki wychwalany pod niebiosa Ferran ma 8.
0
@Adamski69 hm jakby Messi trafił tyle goli i miał 13asyst to byłby tu bogiem xD
0
@Adamski69 Oraz zaliczył więcej asyst (strzelam) niż wszyscy razem wzięci
0
@JohnA i chcesz mi powiedzieć, że 14 w Kanadyjce, to wynik wybitny, wart takich pieniędzy? Wolne żarty (:
1
@Emhyr co z tego ze Ferran przyszedł w zimowym okienku :)
0
@MysticCat No i miał tylko 3 mecze mniej od Dembele.
0
@Emhyr I zaliczył okres przygotowawczy z drużyna? Oraz nie był świeżo po kontuzji, tak?