- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1109 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Deathwing112
7
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1109 Culés
0
Newcastle 60mln za paquete xDDDD jacy my jesteśmy biedni. Weźcie hodujcie szybciej tych młodych piłkarzy w laboratoriach.
2
@Jestjakjest Newcastle ma przecież bogatych inwestorów
0
@AllBundy a co to zmienia? Jesteśmy biedni
7
@Jestjakjest Newcastle to drugie PSG w tym momencie, w zaleznosci od tego ile będą chcieli wydać xD
7
@Jestjakjest To nie chodzi o to, że Barcelona jest biedna i nie może kupować piłkarzy i musi posiłkować się młodymi. Problem stanowi FFP La Ligi, ponieważ Barcelona nawet jeśli kupi piłkarza to nie będzie mogła go zarejestrować, a nie to że nie mamy pieniędzy.
2
@Worny O tym już jest mówione od roku, a ludzie dalej "ale jesteśmy biedni", albo fani innych drużyn "skąd ta Barca ma na to hajs niby".
0
@Worny Dlatego prezes Napoli mówi, że nie stać nas dać 30mln za Koulibaly'ego? Dlatego chcemy sprzedać de Jonga? To ma sens
0
@Image A co ma prezes Napoli do finansów Barcy? XD On może tyle co i ja i ty- przypuszczać.
A co do De Jonga to nie dziwię się, że rozważają jego sprzedaż skoro United oferuje 80 mln.
1
@Image de Jonga Barcelona chce sprzedać, ponieważ dzięki temu zwiększy się limit wynagrodzeń (przy okazji zmniejszając i tak nadal zbyt wysokie wydatki na pensje, do tego dochodzi kwestia, że od nowego sezonu Frenkie ma mieć jeszcze podwyższoną pensję, czyli kolejny problem). A prezes Napoli czemu tak powiedział? Cóż, być może wie więcej o sytuacji finansowej Barcelony niż my, ale De Laurentiis słynie z różnych wypowiedzi, np. w sytuacji z Milikiem, gdzie chciał za niego zaporową cenę, przez co Arek pół roku spędził poza kadrą meczową.