- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1612 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
doc
5
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Batys
5
Walicie czy nie?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1612 Culés
4
Reprezentacja Belgi na dzisiejszy mecz.
Simon Mignolet - 34 lata
Jan Vertonghen - 35 lat
Dedryck Boyata - 31 lat
Toby Alderweireld - 33 lata
Timothy Castagne - 26 lat
Thomas Meunier - 30 lat
Axel Witsel - 33 lata
Hans Vanaken - 29 lat
Eden Hazard - 31 lat
Kevin de Bruyne - 31 lat
Lukaku - 29 lat
Średnia wieku 31 lat. ;(
16
@Khajio, złota generacja powolutku będzie się kończyć
4
@Khajio A zastępcy jacyś na horyzoncie są, bo się nie orientuje? Jeśli nie ma to może poważnie walnąć w belgijskiej reprezentacji jak cała "złota generacja" pokończy kariery.
3
@Khajio Trochę takie stracone pokolenie. Może na mundialu w końcu coś wygrają.
6
@maroon, na mundialu tylko Argentyna i Leo
2
@Worny Pomoc wygląda dobrze na przyszłe lata. De Ketelaere, Verschaeren, Raskin, Onana, Sambi Lokonga, Vranckx, Matazo, Oyen (syn Devyego) czy bardziej na teraz Tielemans, Dendoncer, Mangala czy Praet. Prawa obrona też obsadzona, ale reszta bardzo słabo. Od biedy z tego natłoku, De Ketelaere skończy jako środkowy napastnik.
A i skrzydło jeszcze. Doku i robiący furorę w rezerwach PSV Bakayoko, który został włączony ostatnio do pierwszej drużyny. Do tego solidni Saelemaekers, Vertessen, Balikwisha. Najgorsza formacja na papierze to nie będzie, choć może trafi im się nawet gwiazda światowego formatu i taka mała gwiazda.
0
@FCB_dimiC Nie no bez jaj. Tylko Polska , a potem to już obojętne, byle nie Niemcy.
1
@maroon, Polska nie ma najmniejszych szans, bo gra naszej reprezentacji jest beznadziejna. Obyśmy zaszli jak najdalej, ale chyba nikt nie wierzy w wygranie Mundialu. W związku z tym bardzo bym chciał żeby puchar mógł podnieść Leo, tak na zakończenie swojej wielkiej kariery
0
@FCB_dimiC Ja akurat bym nie chciał. Mam innych faworytów.
1
@maroon, każdy ma prawo do własnego zdania