- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 816 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 816 Culés
2
Ogólnie to jeśli nie pozbędziemy się wyimaginowanego DNA, to donikąd nas nie doprowadzi. Granie Busquetsem i Albą nas donikąd nie doprowadzi. Co najbardziej mnie irytuje to to, że dany zawodnik jak jest testowany na innej pozycji, to zagra tam jeden albo pół meczu i koniec. Jak ten zawodnik ma się przestawić? Garcia ponoć był przymierzany do śpd, to po jednym treningu ponoć z tego zrezygnowano. Może dać temu de Jongowi 5, 10 meczów na śpd i wtedy oceniać? Jeśli nie odejdzie oczywiście.
0
@PatrychoO Ludzie dajcie spokój z tym Garcia na Spd. Gość ma fajne wyprowadzenie piłki ale z tylu. Co innego granie z oczyma dookoła głowy. Technika? No przy takim Busim tragiczna! Warunki fizyczne? No dużo gorsze bo nawet szybszy nie jest.
Nie ma Nic co by go predysponowalo do gry na tej pozycji....
4
@PatrykBarca a może trzeba w końcu przestać odnosić się do Busquetsa? Busquets był najlepszym śpd na świecie, ale jest już historią. Nie dostosował się kompletnie do nowoczesnej piłki. Jak mamy znaleźć następcę, skoro nie dostają oni szans?
4
@PatrychoO jak mamy odejść od dna Barcelony jak każdy trener jest wybierany pod kątem posiadanie tego dna xd i wszyscy w klubie i tym dna mówią od prezydenta po trenera. Nigdy nie zmienimy stylu gry
0
@trolownik A szkoda, bo w dzisiejszej piłce trzeba grać inaczej.
1
@PatrychoO Możemy nie patrzeć na Busiego. Ale taki Garcia jest słaby w każdym stylu gry :) Nią warunków fizycznych , ani techniki. No chyba że laga do przodu to by się nadawał .
No jeżeli mamy grać bardziej bezpośrednio to taki Kessie jest lepszy.
0
@trolownik Akurat Barcelona Enrique to było odejście od DNA, a nie powrót do niego. To była dużo szybsza, dynamiczna gra. Ta Barcelona była zupełnie inna niż Barca Pepa. Zresztą jakieś DNA czy walkowanie jednego i tego samego stylu, to tylko chory wymysł. Lepiej kontynuować coś, co kiedyś przynosiło sukces czy szukać czegoś nowego z elementem zaskoczenia. Zresztą Barcelona z ostatnich lat to była tylko tania imitacja Barcelony z czasów Pepa. Tamta Blaugrana szybko odzyskiwała piłkę i jeszcze szybciej rozgrywała akcje. Nie było stania w miejscu jak ostatnio.