- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1476 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
122
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1476 Culés
1
Trofea międzynarodowe Messiego- nie uważacie ze to uwłacza trochę klasie Messiego ze organizowane są specjalnie dodatkowe edycje takiego Copa America ( normalnie organizowane co 4 lata …07,11,15,19) jak w 2021 roku gdy powinny się odbyć w 23 ( gdzie Messi już byłby sporo starszy, a po drodze jeszcze 16 dodatkowo zorganizowane). Potem nowo przywrócona Finalissima gdzie od 30 lat nie była rozgrywana i cyk nagle Messi ma 2 trofea międzynarodowe .
Wyobrażam sobie jaki byłby ryk na LaRambli jakby specjalnie zorganizowano 2x dodatkowe euro dla Ronaldo a potem jakiś dodatkowy puchar między wygranym euro a zwyciezca copa xd
1
@talizmo Finalissima nie była rozgrywana tak długo, ponieważ istniał Puchar Konfederacji. Nie miałoby sensu rozgrywanie takiego meczu. W 2019 roku PK został rozwiązany, więc wrócił pomysł z tym trofeum. Nic tutaj nie jest robione pod Messiego :). Oczywiście, pewnie masz rację, że gdyby to Ronaldo grał w takim pucharze, to opinie byłyby takie, że to gówno warte trofeum i stworzyli je po to, żeby Portugalczyk nie był smutny ^ ^
1
@Danny Gaucho faktycznie, zniknął puchar konfederacji :) nie zauważyłem tego
6
@talizmo uwłacza to czyjejś zdolności rozumowania jak ktoś sądzi że to "pod Messiego". W 2016 była specjalna edycja na stulecie imprezy, w 2020 miała być żeby zgrać na lata parzyste. Puchar Konfederacji był regularnie grany od początku lat 90, Finalissima go de facto zastąpiła, tylko nie ma już piłkarzy z Tahiti obdarowujących koralikami, jest jeden mecz finałowy.
2
@talizmo Copa America w 2016 roku była zorganizowana z okazji 100-lecia rozgrywek i uczczenia najstarszego turnieju piłkarskiego. Z resztą wystarczy poczytać o historii tego turnieju, na samym początku był on grany co rok, później co dwa lata, taki sposób organizacji nie istnieje dopiero od czasów Messiego.
0
@talizmo Ale czy serio ktoś przykłada wagę do takich Pucharów Tymbarku? Może jeszcze ta Copa America ma jakieś znaczenie na tamtym kontynencie, ale ta Finalissima? Przecież to nie ma żadnej rangi. Tak samo jak jakieś Superpuchary.