- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 703 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 703 Culés
0
Jakie najlepsze knajpy z jedzeniem w Szklarskiej polecacie?
3
@JimMorrisonFCB ten bar z pizzą na głównej ulicy, chyba jedyny lokal cały w drewnie. Pyszne żarcie i ładne kobiety
2
@JimMorrisonFCB Ja nie wiem, ale zapraszam na pizze do Kato
1
@jeyx77x potwierdzam, jedno i drugie :D
0
@macio_944 Tym razem nie będzie po drodze, ale pamiętam :)
0
@jeyx77x @budel17 pamiętacie może nazwę tego lokalu?
1
@jeyx77x O Tomato chodzi?
@JimMorrisonFCB Aaa, chyba im o Habanero chodzi. Główna ulica to to nie jest, raczej dobudówka do niej. To w okolicach tego lokalu po kuchennych rewolucjach. Ładnych kobiet tam jednak nie widziałem.
2
@JimMorrisonFCB chyba @Khajio ma rację że to habanero. Pamiętam że tam pierwszy raz zjadłem danie (pizzę) która była tak cholernie ostra że się poddałem. A lubię ostre przyprawy sosy itp. jednak tam nie dałem rady, nawet piwko w żadnej postaci nie pomagało
1
@JimMorrisonFCB nie cholera, ake na czilu w google maps znajdziesz, jak od Jeleniej góry jedziesz to po lewej stronie. Tyle pamiętam
1
@Khajio we wrześniu byłem i dziewczyny przed studiami jeszcze dorabialy. Taka blondyneczka w kitce chodziła, fajna babka. Jeszcze brakuję, żebyśmy na LR gadali o dziewczynie że Szklarskiej która być może spotkaliśmy tam kiedyś. Co to byłby za twist
1
@budel17 a piwko też klasa tam była, smakoszem nie jestem, ale czeskie piłem i to dużo nie odbiegało jakością:D
0
Poszukam, dzieki :)
0
@jeyx77x A to już wiem nawet która. Kosza mi w liceum dała. xD