- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1147 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
13
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
52 odpowiedzi
norbi77
6
Jaki to jest cep :DBorek: "Nie mogę słuchać tego narzekania. Czekamy 4 lata na mundial, a potem... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1147 Culés
2
Oprócz Christensena będzie kolejny stoper
0
@DonAndrzejos najlepiej to darujcie sobie tego Christensena
4
@DonAndrzejos Nie "będzie kolejny stoper", tylko Barcelona chciałaby. A wiadomo, że dużo rzeczy chce, a niestety póki co niewiele może.
0
@Rust_Cohle Nawet jakby miał odejść po sezonie za 10 mln to się opłaci.
0
@DonAndrzejos jeśli oprócz Christensena, chcą kogoś zatrudnić, to moim zdaniem w pierwszej kolejności muszą pozbyć się tych bezużytecznych czyli Lengleta i Umtitiego, bo na chwilę obecną wyglada to tak, że jest Araujo, Pique, Garcia, Christensen i dwa pasożyty. Myślę, że na dzień dzisiejszy to już pozbycie się tej dwójki, zamyka pule czterech stoperów w klubie, gdzie ma grać dwóch stoperów w meczu, a tu jeszcze jakiś Kounde, jakiś Koulibaly. No chyba, że wreszcie dotarło do kogoś, że Christensen to drugi Lenglet i jednak finalnie go nie podpiszą i jeśli znajdą się środki to będzie Koulibaly... Zarząd w tej kwestii w coś gra, ale nie wiem do końca w co...
1
@Bogan Ta bo ty myślisz, ze podpisze kontrakt w słonecznej Barcelonie z zarobkami 6mln za sezon i będzie nagle chciał odejść xD
Nic Cie nie uczą przypadki obecnego "szrotu" w drużynie, którego nie da się pozbyć
0
@Rust_Cohle Teraz zawodnicy podpisywani przez nowy zarząd nie mają już pensji z kosmosu. Nikt nie dostanie tyle co taki Pjanic czy Brajtlajt. Przynajmniej takie newsy były od odnośnie drabinki płacowej. Poza tym ja mam nadzieję, że on zaskoczy wszystkich i będzie spoko 3 stoperem. Wolę jego niż Lengleta czy Umtitiego.