- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2047 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2047 Culés
0
Szczęsny w wywiadzie dla PS powiedział o swojej przyszłości:
"Jestem Wojtek Szczęsny, nie Gigi Buffon. Nie będę grał tyle, ile on. Na dziś plan mam taki, żeby wypełnić obowiązujący do 2025 roku kontrakt z Juventusem, później może jeszcze pogram dwa sezony w Hiszpanii, gdzie mam dom. To jednak odległa perspektywa. Dziś czuję się świetnie, ale czuje też, że lata lecą. Nigdy nie planowałem grać do 40".
Myślicie, ze wytrzyma tyle w Juve czy wcześniej zostanie zastąpiony.
1
@Kidd Wytrzyma. Jest bardzo solidnym bramkarzem, wiele razy ratował skórę Juventusowi. Po słabym początku sezonu się ogarnął i zaczął bronić jak należy. Do tego czasu, może wystrzelić jakąś nową gwiazda na bramce we Włoszech w co wierzę, bo Donnarumma mnie już kompletnie nie przekonuje, a ostatnimi czasy włoskie kluby chętnie zaglądają poza własne podwórko w kwestii obsadzenia pozycji bramkarza.
1
@Kidd raczej wszyscy będą chcieli na tym skorzystać, jeśli Szczęsny puszcza oczko do Hiszpanii to zaraz znajdzie się jakiś chętny, a Juve też będzie chciało raczej zarobić jeśli nadarzy się okazja
1
@Kidd nie wiem czemu, ale on ma we Włoszech bardzo dobrą prasę, więc jak sam będzie chciał to zostanie
0
@BorzyKrzys też mi się tak zdaje. Najlepszy przykład to ostatni sezon i Maignan. Więc sądzę, ze Juve, które teraz ma ważniejsze problemy na głowie, da sobie spokój z poszukiwaniem nowego bramkarza i będzie grał Szczęsny. A jak pokaże się jakaś perełka, to ściągną, a Szczęsnemu dadzą rolę rezerwowego i na puchary.
0
@FCB24 Szczęsny swoimi występami w Romie, a później w Juve zasłużył na dobre opinie w Włoszech. Owszem wpadały mu babole, były błędy, ale to spotyka każdego bramkarza,