- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1652 Culés
Gorące dyskusje
kacperFCB_
32
@Karol145 widzę, że kolega lewak kultywuje złotą zasadę banteru politycznego "Daj lewakom... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
kodi77
68
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
draxidox
1
Konfederacji się stolik wywrócił i telefonu brak xDhttps://x.com/SzJadczak/status/206906344008624... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1652 Culés
1
Pikes Peak jest krolem motorsportu.
Nie F1.
Nie LeMans.
Nie VLN.
A wlasnie Pikes Peak.
Jesli Max,Leclerc czy inny Hamilto chce udowodnic,ze jest najlepszym kierowca swiata to powinien sprobowac swoich sil w Pikes Peak.
F1 to sa samochody dla dzieci w porownaniu do bolidow wystepujacych w Pikes Peak.
1
@SteuerFreiMoney wiesz, to jest trochę takie porównanie jak o wyścigi motocyklowe klasy Moto GP. Przykładowo, że Valentino, by swoje umiejętności potwierdzić musiałby wygrać Isle of Man TT. Gdzie wiemy, że te wyścigi są na zwykłych ulicach, i tam wypadając grozi śmierć a nie jak na torze, szutry, obcierka itp. Tak samo i F1, oczywiście nie bagatelizując że i tam się krzywda może wydarzyć ale nie tak jak tutaj na zwykłych ulicach bez barierek i mega spadach. Tu bardziej chodzi o jaja.
0
@KrystianR wlasnie te jaja pokazuja dobrego kierowce.
Jak ja czytam,ze kierowca F1 jest bolid niewygodny to mnie szlak trafia.
Valentino,akurat potwierdza swoja wielkosc w motorsporcie,bo od tego sezonu zaczol scigac sie w GT3 czyli skok w calkiem inna otchlan motorsportu.
A o Isle of Man tez wspominal i nie zdziwie sie jak tam pojedzie.
0
@SteuerFreiMoney jeśli tam pojedzie...to nie sądzę by dobry wynik ujechał-chociaż mega bym się ździwił. Valentino to talent, tak samo jak Pastrana z Motorcross też w Rally Cross daje rade etc.
0
@SteuerFreiMoney To, że ktoś ryzykuje życie nie czyni z niego dobrego kierowcy/zawodnika.
Poza tym na profesjonalnych torach także dochodzi do wielu śmiertelnych wypadków wiec mówienie, że ktoś nie ma jaj bo jeździ w F1 jest nieco śmieszne:)
0
@SteuerFreiMoney Szlag cie trafia, bo nie wiesz o czym mówisz. Niewygodność bolidu to są rzeczy, które tobie by kości połamały, mówimy o jeździe pod ciągłymi przeciążeniami sięgającymi 5G, bolidy po zdjęciu nogi z gazu samą aerodynamiką osiągają 1G przeciążenie, w tym sezonie mają problem z podskakiwaniem który generuje pionowe przeciążeni 0,5-0,75G i robi to z częstotliwością 300 razy na minutę. Żadne sportowe auto czy motocykl nie daje człowiekowi takiego wycisku dla organizmu a oni w takich warunkach muszą utrzymać pełne skupienie, koncentracje i precyzje, kręcąc idealnie powtarzalne kółka przez ponad godzinę.
Sam fakt, że ktoś ryzykuje bardziej czy mniej nie sprawia, że jest lepszym kierowcą.
0
@Tasde przecież jego posty to 50% trzepanko pod Nurburgring, a drugie 50% opluwanie F1 :) normalka