- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1786 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
101
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1786 Culés
6
Barcelona nigdy nie była tak blisko sfinalizowania transferu Raphinhi. Dzielą ich tylko szczegóły dotyczące formuły oferty, a następnie transfer mógłby zostać całkowicie zamknięty. [@Glongari] (via: BarcaInfo)
0
@Messibestplayerintheworld ależ to będzie nie wypał coś czuję
4
@Patrykl145 Dwa dni temu narzekałeś, że Raphinha w Chelsea, nic się nie dzieje i nie ma transferów.
0
@Worny już chyba wolę bez transferów jak biorą takich kasztanów
5
@Patrykl145 Sam jesteś kasztan.
Takim Rapinha interesuje się kilka klubów z topu.
A takim Dembele nikt. I to za darmo....
0
@Patrykl145 To kogo byś proponował zamiast Raphinhi?
1
@Worny gnabriego albo za darmo Di Marie, kwota jest nie adekwatna do tego co prezentuje Raphinia 30mln ale jak czytam 50 i jakieś bonusy no to nie wiem
0
@Patrykl145 Jak di Maria już w Juve bo za wysoką pensję chciał a Gnabry? XD Na pewno bayern puści i Lewego i gnabriego do nas
0
@Emhyr a Lewandowski już u nas jest?
2
@Patrykl145 Przecież Gnabry to kompletny placek, poczytaj co kibice Bayernu o nim piszą, zdecydowana większość liczy że odejdzie w te lato xD
1
@Patrykl145 Z Di Marią problem, że byłby on opcją krótkoterminową (chciał tylko roczny kontrakt) i możliwe, że w następne lato znowu trzeba by było szukać nowego skrzydłowego, Gnabry ciekawa opcja, ale możliwe, że Bayern chciałby od razu całej sumy, bez zapłaty w ratach jak to może być w przypadku Raphinhi, a zakładając scenariusz, że Gnabry kosztowałby powiedzmy 40 mln, do tego Lewy 50 - to daje nam 90 mln na dwóch grajków, a zakładam że klub chce przeprowadzić więcej wzmocnień.
0
@Patrykl145 Berardi byłby lepsza a na pewno tańsza opcja