- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1090 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1090 Culés
2
6:2 dla Anglika w pierwszym.Póki co bardzo łatwo.
0
@Encore Normalnie w finale będzie
0
@Encore Sinner w drugim też miał łatwo.
0
@MesQueUnClub96 No Nole ma szczęscie że mega łatwa drabinka także i tak to przejdzie
0
@Encore A Rafa to miał trudną drabinkę?
6
@MesQueUnClub96 No Fritz/Kyrgios>Sinner i Norie
2
@MesQueUnClub96 Rafa bez treningów praktycznie i bez żadnego turnieju na trawie, plus reperowanie stopy xD
0
@Encore Jak narazie Djokovic popelnia mnostwo bledow, ciekawe w ktorym momencie wejdzie na swoj normalny poziom, bo wtedy skonczy sie prawdopodobnie dobra seria Norriego.
1
@MesQueUnClub96 Rafix miał trudną drabinkę - wiadomo po wypadnięciu Cilica i Bereta się uprościła (szczególnie 4 runda), ale 1/4 miał trudniejszego rywala, i w potencjalnym 1/2 też.
1
@JimMorrisonFCB stawiam, że już w tym secie wejdzie.
0
@Encore No już bez przesady. Teraz twierdzisz jakby Sinner to by jakiś cienias
0
@MesQueUnClub96 Sinner na ziemi > Fritz na ziemi. Fritz na trawie > Sinner na trawie