- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1481 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
15
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
5
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1481 Culés
0
Mam nadzieję, że się mylę, ale wydanie tylu piniendzy na 26 letniego skrzydłowego, który wyróżniał się w słabym Leeds i nigdy nie grał w poważniejszym klubie, to będą pieniądze w błoto, a w najlepszym wypadku spore przepłacenie.
No ale wiem, "jeszcze nie zagrał meczu a już go krytykujecie" xD
6
@Stagiryta To chyba dobrze ze się wyróżniał xd
1
@Stagiryta A jak kupowaliśmy napastnika, który nie załapał się do rezerw Realu, a w Mallorce notował grubo poniżej pół gola na mecz to też tak mówiłeś? Albo jak braliśmy Brazylijczyka, który we francuskim średniaku strzelił w dwa sezony 17 goli też uważałeś, że to kiepski pomysł? A jakoś Eto'o i Ronaldinho się "w miarę" u nas sprawdzili, więc chyba nie ma co przekreślać zawodnika tylko dlatego, że grał w Leeds. Tym bardziej, że do tego Leeds sprowadził go i ukształtował Bielsa, który trenerem Barcelony nigdy nie był, a mimo to bardzo wpłynął na nasz klub jako mentor.
0
@Kondziubarca
No płaćmy po -6070 baniek za każdego wyróżniającego się zawodnika z klubów walczących o utrzymanie i spadkowiczów xD
@wroclawskifan Ale żeś dał porównanie xD Eto'o jak do nas przychodził był jednym z najlepszych napastników ligi i był parę lat młodszy, a Ronaldinho był już światową gwiazdą, plus obaj nie kosztowali jakiś kokosów.
A ja nie krytykuję samego piłkarza, tylko kwotę - za 20-30 baniek uznał go za ciekawy transfer. A za te 60-70 baniek to bym chciał albo kogoś do podstawowego składu, albo jakiegoś może nie z TOP-u, ale przynajmniej młodego i utalentowanego. A obawiam się, że może skończyć się bardzo drogim rezerwowym, a'la drugi Malcom