- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1039 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Deathwing112
0
Nie uważacie, że nałożenie ograniczeń co do godzin pracy lekarzy jest głupie i bezsensowne?... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
FcPortoFan1999
1
Tak sobie uświadamiam patrząc na powtórki meczów IR Iranu że Oni to wygrywać nie... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1039 Culés
3
No i sprawdziło się to co tu pisałem o dopłatach rządowych do węgla... Premier już mówi, że nie ma węgla, a Pan Sasin xD, że zbyt mało przedsiębiorców zgłosiło się do programu (no kto by się spodziewał?!)... Geniusze nami rządzą... Przecież to było do przewidzenia....
"Powiem więcej, dofinansowanie wynosi bodajże 750 zł /1t maksymalnie. Jest to tak zwana kwota „do”, więc równie dobrze składy Opału mogą dostać kwoty mniejsze lub sporo mniejsze od owych 750 zł. Do tego trzeba będzie złożyć dokumentację i poczekać na te środki które nie wiadomo ile de facto wyniosą.Żaden rozsądny prowadzący skład Opału nie pójdzie na to. Ten program nie jest niczym więcej niż medialnym zatykaczem ust."
"Nijak nie będą w stanie ich zmusić, bo nikt nie będzie sprzedawał po kosztach.
Jedyne co mogliby zrobić to jakieś państwowe składy Opału z narzuconą ceną, ale w to nie wierze.
W dodatku premier mówił, że te dofinansowania mogą ruszyć na przełomie sierpnia i września, bo to wtedy ludzie kupują Opał. Wtedy to dopiero będą ceny i kolejki, a ci co czekają nieźle się zdziwią.
Dziś problem jest nawet z zakupem drewna, bo cena za suche skoczyła z 350zl/m3 (zeszły rok) do nawet 800zl w tym roku, a i o 1k słyszałem…
Przecież to jest kompletny dramat…"
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11877072#comment-11877072
@Lisek
0
@IronSanHybrid to musi jebnąć, i tyle
1
@IronSanHybrid ja na szczęście kupiłem już 4 tony i zostało mi 0,5 z zeszłego sezonu. To było wiadome od początku, ale trzeba ruszyć głową
0
@Lisek Ale wielu ludzi czekało i nie upłynęło wiele wody w rzece by czas zweryfikował.
1
@IronSanHybrid Dokładnie. Nawet gdyby ten program ruszył, to jest w stanie pokryć zapotrzebowanie co szóstego Polaka. Dla wielu w tym roku temperatura w domu będzie niewiele wyższa niż na dworze
1
@Lisek ludzie będą też palić czym popadnie, smog itd
0
@pikass14 Dokładnie. Ludzie sobie poradzą na różne sposoby. Tym bardziej, że jest legalna tania alternatywa w postaci choćby owsa. Tania oczywiście na razie, bo jak skoczy popyt to i cena także.