- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1458 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1458 Culés
8
Jakim trzeba być człowiekiem żeby przechodząc obok prawidłowo zaparkowanego auta zarysować je prawdopodobnie kluczem przez drzwi. Nigdy nie zrozumiem jak można tak nie szanować cudzej własności... Dramat
1
@FCB_dimiC Poebów nie brakuje niestety, współczuję, bo teraz malowanie elementu to startuje od 800zł-1000zł.
3
@IronSanHybrid, mieszkając w Krakowie i parkując w miejscach gdzie każdy może przejść nawet nie będę się za to zabierać. Bydło i nic więcej. Nie wiem czy ludziom obce rejestracje przeszkadzają czy o co chodzi, ale frustrację mogliby rozładować rozpędzając się i zatrzymując pustym łbem na ścianie
1
@FCB_dimiC
Niektórzy mają właśnie awersję na obce blachy bo miejsce zabierasz. Sam mam obce w wielkim mieście, ale parking pod blokiem na szlaban i jest spokój
1
@sonek To niezłym poebem trzeba być jeśli obce blachy to pretekst do tego skoro teraz blach nie trzeba zmieniać przy przerejestrowaniu....
0
@sonek, no to jak ktoś ma takie problemy to powinien się jak najszybciej udać do lekarza, najlepiej psychiatry :D Oprócz tego, że malowanie auta kosztuje to samo auto nigdy już nie będzie takie samo, brzydkie słowa mi się cisną na klawiaturę
1
@IronSanHybrid, no, kolega niestety nie kłamie. Ludzie znajdą sobie byle jaki powód żeby komuś coś zniszczyć. Szkoda, że gdyby mnie mijał na tym parkingu to nie powiedziałby ani słowa
0
@IronSanHybrid gdzie az tyle??
Ja za odswierzenie calego RS 3 8PA w maju placilem 6000zl czyli wychodzi okolo 600za element
@FCB_dimiC wspolczuje,mi po malowaniu tez taki numer odstawili.
Naszczescie dalo sie spolerowac.
0
@SteuerFreiMoney, zdarte do podkładu u mnie, nie ma czas na polerkę... Ewentualnie jakaś spora zaprawka, chociażby żeby to zabezpieczyć
0
@SteuerFreiMoney Wszędzie teraz (u dobrego fachowca ofc) U mnie w rodzinie jest dwie lakiernie i tyle wychodzi malowanie. Z resztą w "obcych" lakierniach profesjonalnie wyposażonych w komory etc. też taka cena. Było 500zł, ale wszystko poszło w górę. Całe auto to pewnie i na jakąś zniżkę można liczyć, ale to już indywidualna kwestia. Nie wiem też co rozumiesz przez odświeżenie, ja mówię o gruntownym malowaniu.
0
@IronSanHybrid
To jest nowy przepis, nie prsetlumaczysz ;)
0
@IronSanHybrid usuwanie rys,matowanie calego auta,odmalowanie na ten sam kolor.
Mi tylko o dobrych fachowcow chodzi.
Opolskie,zrobil za******ie i w cenie jak napisalem.
@FCB_dimiC to kupa straszna.