- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1580 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
111
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
14
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1580 Culés
0
Bycie kibicem Realu to...wiadomo :P
Ale można im trochę współczuć, jeśli chodzi o domowe koszulki i ich zakup. Przecież w każdym sezonie one wyglądają niemal identycznie (rozumiem, że takie barwy) i mając je w kolekcji ciężko powiązać je z jakimś sezonem lub chwalić się zebraną kolekcją.
Inna bajka to ich koszulki wyjazdowe...wyglądają co roku rewelacyjne (poza różowymi).
U nas wygląda to zupełnie inaczej...widzisz koszulkę i wiesz z jakiego sezonu i co wtedy zdobyliśmy (lub nie), bo każda z nich różni się od siebie, więc o "monotonii" w szafie można zapomnieć :)
Niby szczegół, ale...
4
@norbi77 Niby szczegół ale wbić szpilkę w kibiców Realu zawsze spoko.
5
@norbi77 jeśli o nasze koszulki to masz rację, np takie domowe wg mnie im szersze pasy były to lepiej graliśmy niż mając takie cienkie. Totalnym nieporozumieniem było grać w strojach w kratownice i jaki strój taka była gra.
0
@norbi77
A mi tam się bardzo podoba przywiązanie do białego koloru z niewielkimi zmianami. Minimalistycznie, z poszanowaniem tradycji koloru bieli. Żadne współczucie, bardzo mi z tym dobrze. :P
0
@mate92 Kratownica, ale z trypletem :)
Dla mnie te były najpiękniejsze...
https://images2.minutemediacdn.com/image/fetch/w_736,h_485,c_fill,g_auto,f_auto/https%3A%2F%2Feverythingbarca.com%2Fwp-content%2Fuploads%2Fgetty-images%2F2018%2F08%2F158639176-850x560.jpeg
1
@Szreko Oj tam...to tak przy okazji :)
0
@bartas97 Mi tylko chodzi o to, że w sumie z sezonu na sezon...taka sama koszulka i kupowanie ich co roku chyba mija się z celem.
0
@norbi77 z mojego punktu widzenia każda domówka Barcy wygląda tak samo w te paski, natomiast koszulki Realu rozpoznam bez problemu po sezonie, w którym były podstawowymi.
2
@El Madridista. To wzrok nie jest Twoim najlepszym zmysłem :D
0
@norbi77 tryplet był z tymi strojami
https://images.app.goo.gl/ejUbmz1FhgM5mtv79
I pamiętny finał w Berlinie po przejściu mistrzów top lig.
Krata to sezon 2019/2020
https://images.app.goo.gl/rLmSZYiLAYtukoD67
0
@mate92 Aha...wtedy było blisko trypletu :/
0
@El Madridista. Chyba Cię poniosło z tym, że wyglądają tak samo :D
0
@norbi77 niestety nie polegliśmy na wszystkich frontach drugie miejsce w lidze, ćwierćfinale cdr i 1/4 LM. Sezon przejściowy z Valverde i Setienem. Za to 16/17 było blisko trypletu:)
0
@mate92 Czyli moja pamięć jest do bani... :(
1
@norbi77 moja też nie idealna ale tryplet mi się poprostu kojarzył z ładnymi strojami, krata mi kojarzy mi się bardzo źle