- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 745 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
173
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 745 Culés
2
Jestem w sklepie Barcy aktualnie. Oficjalnych koszulek na nowy sezon brak. Ludzie stoją i wszyscy pytają czemu dalej nie ma numeru Lewego i wychodzą wkurzeni. Jedynie do kupienia koszulki treningowe. OFICJALNY SKLEP. Byłem tu 4 dni temu i od tego czasu nic się nie zmieniło. Powiem szczerze ze jak na tak wielki klub to jest totalna amatorka. Tak wielki piłkarz przychodzi i dalej jest bez numeru. To powinno być dograne przed podpisaniem kontraktu. Mowie wam, to jest komedia. Widzę na żywo tych oburzonych ludzi którzy przychodzą do oficjalnego sklepu który nawet nie potrafi ogarnąć zwykłych koszulek na sprzedaż
2
@Janas11224 A czy ten sklep jest oficjalnym sklepem ?
0
@Janas11224 Jak widać są ludzie i taborety. Może idź kup koszulkę jak będzie miał oficjalnie numer przydzielony? Totalna amatorka że nie wiesz jak to działa.
2
@Rust_Cohle A umiesz czytać? Napisał jak byk OFICJALNY SKLEP
4
@Rust_Cohle Z treści to jasno nie wynika. Możemy jedynie domniemywać.
1
@Rust_Cohle tak, Palma De Mallorca
@HaZZi tak wiem jak to działa. Piłkarz o takiej klasie powinien mieć od razu numer żeby kibice mogli kupować koszulki z numerem
2
@TR3YWAY Możliwe, ze przeoczyłem tą informację
1
@Janas11224 No to tylko potwierdza że to nie tylko Barto i zarząd byli dyletantami w tym klubie, tam na wielu poziomach trzeba zrobić czystkę.
1
@Janas11224 Ja wczoraj na luzie koszulkę spersonalizowałam. Czekałam może 10 minut
0
@July_6_BcN gdzie? No ale bez numeru ofc
0
@Janas11224 W botidze na Camp Nou. Mówisz przy kasie i Ci drukują od ręki
0
@July_6_BcN to na camp nou możliwe, ja byłem na Majorce. Drukują ale bez numeru