- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1655 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
106
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
28 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1655 Culés
20
Zamienił stryjek siekierke na kijek?
26 lipca 2009 r. doszło na linii Mediolan-Barcelona do transferowej wymiany Samuela Eto’o na Zlatana Ibrahimovicia. W ten sposób dobiegła końca jedna z najdłuższych sag transferowych w klubowej historii. Blaugrana zapłaciła Interowi za szwedzkiego napastnika 40 mln euro, w pakiecie oddając Eto’o, któremu pozostawał rok do końca kontraktu. Osobiście największy żal jaki mam do Guardioli to właśnie pozbycie się wówczas jednego z najlepszych napastników świata, jakim z pewnością była ,,Czarna perła” z Kamerunu. Przecież to głównie jemu i Messiemu zawdzięczamy wywalczenie dwóch Champions League.
@Lionel_Messi10
@Symson
@Ogorinho1974
@Roni/VEB
@MesQueUnClub96
@NaFazieHitman
@Sensible
@Pawel13sz
@DaPidejpi
@patataj
6
@FCBparasiempre Jeden z najgorszych transferów w historii klubu.
7
@tristan87 Co? No nie bardzo.
2
@tristan87 W zyciu, Ibra strzelil ponad 20 bramek i jedynie fakt, ze Guardiola nie potrafil znalezc z nim wspolnego jezyka spowodowal, ze nie mogl pokazac pelni swoich mozliwosci.
3
@JimMorrisonFCB no, a Eto'o odszedł i przyczynił się w dużej mierze do LM z Interem
0
@Rust_Cohle No to fakt, ale mimo wszystko uwazam, ze nie byl to az tak zly transfer jak sie mowi.
2
@JimMorrisonFCB był tragiczny moim zdaniem plus ta dopłata 40mln na tamte czasy to jakaś abstrakcja
4
@FCBparasiempre Zgadzam się. Ibra świetny piłkarz, ale nie pasował do tamtej Barcy. Eto'o dużo lepiej tam pasował bo był bardziej elastyczny i dobrze dogadywał się z Messim, czego nie można powiedzieć o Zlatanie.
4
@JimMorrisonFCB to był zły transfer, bo Ibra zupełnie nie pasował do filozofii i do języka Guardioli. Ibra piłkarz wybitny, ale to nie był TEN czas na niego niestety. Do tego transferu nigdy nie powinno dojść.
1
@JimMorrisonFCB A to nie było tak, że to Messi płakał, że już nie czuje się najważniejszy?
0
@Karokilla Z tego co slyszalem to chodzilo raczej o nieporozumienia z Guardiola.
0
@JimMorrisonFCB No tak. Ibra się wkurzał na Guardiolę, że ten we wszystkim ustępował Messiemu, a ten ostatni był ewidentnie o Ibrę zazdrosny.