- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 830 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 830 Culés
42
Wczoraj byłem u znajomych i trochę temat wszedł na Lewego i Barcelone. Już słyszałem głosy ze Robert sobie słabo radzi w tej Barcelone. Dwa mecze a ciągle bramki nie strzelił. Nawet nie chciało mi się tłumaczyć ze to presezon że nowy klub itp. Co będzie się działo jak i w trzecim meczu nie strzeli a nie daj boże jak w lidze będzie mniej skuteczny niż zwykle. Tak się cieszyłem z przyjścia Roberta do Barcelony a coś czuję że po każdym meczu bez bramki będą Polacy rodacy swoje mądrości wypowiadać.
2
@Janiama Mają rację, 107 minut bez gola? No kto to widział? Ja to skrupulatnie liczę
7
@Janiama Macieju, nie ma co się denerwować a co dopiero wchodzić w dyskusję z niedzielnymi kibicami. Oni powinni mieć zakaz jakiegokolwiek wypowiadania się publicznie na ten temat według mnie. Sam mam kilku takich asów w rodzinie i wśród znajomych, że głowa pęka.
0
@Janiama normalka u nas, nie ma co na to zwracać uwagi. Powiem więcej, jak w kilku pierwszych meczach zdarzą nam się jakieś wpadki, to dopiero będzie jazda i nagonka na transfery, trenera itp.
Należy olać to ciepłym moczem :)
4
@Janiama podziękować naszym dziennikarzom, nakręcają wszystko.
0
@Janiama aż mnie łapie tęsknota, dawniej kupował człowiek Piłkę Nożną raz na tydzień i tyle wiedział co przeczytał, mecze w presezonie? Jak byli strzelcy i skład to było spoko, kto kogo kupił było wiadome po transakcji, bez miliona twittów i tańczących na streamach pajaców. Na jakieś pierdoły w stylu "XYZ bez formy, 2 mecze bez gola w presezonie" to by miejsca zabrakło, musiały być wyniki ligi holenderskiej czy wywiad z Sylwestrem Czereszewskim. Sezon ogórkowy zapełniały afery korupcyjne czy problemy klubów z licencjami.
Kiedyś to było.