- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 702 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 702 Culés
4
Rejestracja piłkarzy.
@Lionel_Messi10 @Kondziubarca @MrPGG @Jakchcesz
8
@Pawel13sz uja prawda i tyle. To co mamy uruchamiać czwartą dźwignie i jeszcze sprzedać piłkarzy ? Ta na pewno xd
7
@Pawel13sz La Liga twierdziła że będziemy mogli rejestrować piłkarzy jak podpiszemy CVC a teraz się okazuje że jak zarobiliśmy o ponad 500mln euro więcej nić z potencjalnego dealu to jednak wciąż za mało i musimy zarobić kolejne 200mln euro :)
4
@Pawel13sz Przestraszyłem się ale na końcu zobaczyłem Sport.
0
@Rhaan To nie może być prawdą. Sport pisze brednie jak zwykle ;)
0
@Pawel13sz Słuchanie się Sportu który codziennie zmienia zdanie i piszę co innego dla rozgłosu.
0
@Rhaan Mozesz podeslac jakis link do tego, ze "la liga tak twierdzila"? La liga tez twierdzila ze wtedy beda mogly wjechac transfery za 150 mln z grubymi pensjami pewnie?
0
@ini_barca Wiesz co, ja to raczej z głowy rzuciłem w odniesieniu do Tebasa który mówił że CVC pozwoli Barcelonie rejestrować piłkarzy. Między innymi powiedział takie zdanie: "CVC: Dołączenie przez Barcelonę do CVC nie jest konieczne. Musi sprzedać aktywa, ale CVC nie jest jedynym sposobem. Porozumienie jest dobrowolne."
Tymczasem z dźwigni było 3x więcej kasy niż z CVC. Czyli albo ordynarnie kłamał że CVC w jakikolwiek sposób może nam pomóc albo teraz rzuca nam specjalnie kłody pod nogi stusując konkretną interpretacje.
0
@Rhaan może nie znał cyfr z poprzedniego sezonu i planów transferowych. Wydaliśmy kupę kasy: Torres Lewandowski Raphinha Kounde, wszyscy 59 lub więcej...