- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1336 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Deviler
1
Lubicie napoje bez cukru?
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1336 Culés
8
Lewy nie zagro dzisiej?
0
@BorzyKrzys Lewy za cienki zeby grac w pierwszym składzie.
0
@BorzyKrzys Powiedz tylko słowo, a zagra xD
0
@BorzyKrzys zagra, dlaczego nie?
1
@BorzyKrzys on się już skończył
7
@BorzyKrzys jakieś minuty pochyto
0
@Survier żelowy go na ogony będzie wpuszczał
0
@Kondziubarca No akurat to aktualnie przegrywa z Depayem.
0
@AlexDark00 A ciekawe kto odejdzie Depay czy jednak Auba? Bo Romano wczoraj podawał że jeden z nich ma odejść.
0
@Kondziubarca Wolałbym, żeby Depay został ale to dlatego, że jest po prostu młodszy. Aube lubię, ale no ma już swój wiek, a jeszcze ściągnęli dziadka Lewego.
0
@AlexDark00 Według kogo przegrywa z Depayem? Bo u Xaviego na pewno jest wyżej w hierarchii, niż Memphis. Chociaż w presezonie lepiej zaprezentował się Holender.
0
@Barcanajlepszyteam No jest niżej bo przyszedł za darmo i nie strzelał w Bayernie, który grał pod Lewego tyłu goli. W presezonie wyglądał lepiej Depay więc to on powinien być pierwszym wyborem.
0
@AlexDark00 Przecież Lewy tu dopiero przyszedł. Potrzebuje czasu i przede wszystkim gry, żeby się zaaklimatyzować. Lewandowski będzie w Barcelonie grał w zdecydowanej większości meczów, a Depay jest na wylocie. Jeżeli zostanie, to w roli rezerwowego.
0
@Barcanajlepszyteam I co z tego, że dopiero tu przyszedł? Narazie wygląda słabiej od Depaya, który jest tu wyzywany od placków więc powinien grać Holender. To jest rywalizacja, a nie grasz, bo kosztowałeś 50 mln.
0
@AlexDark00 W drugim zdaniu ci napisałem, co się wiąże z tym, że Lewy tu dopiero przyszedł.