- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1524 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Deviler
1
Lubicie napoje bez cukru?
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1524 Culés
8
Trochę nie rozumiem transferu Alonso. Uważam, że jest zbyteczny. Balde pokazał się całkiem nieźle, szkoda wykładać pensje na miernego Hiszpana. Ja wiem, że Alba może złapać kontuzje, ale tak zakładać można z każdym zawodnikiem.
0
@Toretto Tylko to jest tak: Jak będziesz zabierał Balde na każdy mecz, to w 80% przypadków (nie pytaj jak obliczyłem) będzie po prostu siedział cały mecz na ławce. A jak zostawisz go w rezerwach z zamiarem, że zabierzesz go tylko na mecz w którym Alba ma odpoczywać, to w większości meczów będziesz bez rezerwowego LO.
Niby mógłby zagrać tam Dest czasem, ale on gra z każdym meczem coraz gorzej.
0
@Toretto a my chcemy się pokazywać całkiem nieźle czy chcemy zdobywać trofea?
0
@Striker hmm sam sobie trochę odpowiedziałeś.
1. Tak, Balde będzie jak to zmiennik raczej grać rzadziej niż Alba. Załóżmy te Twoje 20% może nawet ciut więcej, na słabszych rywali powinien się nadać. Jeśli przyjdzie Alonso to co wtedy? Wolę żeby Balde łapał minuty, a nie Alonso który się już nie rozwini i będzie swoją pensje kasować.
2. Jak będziemy bez rezerwowego? Alba będzie na ławce w razie gdyby Balde złapał kontuzje lub będziemy potrzebować ratować wynik to Jordi może zawsze wejść.
3. Tak, Dest też już grywał na lewej stronie, więc spokojnie mógłby w razie jakiejś katastrofy tam również grać, a na prawą mamy spokojnie kogo przesunąć czytaj Araujo, Kounde i jest ciągle Roberto.
1
@tbas a od kiedy Alonso jest gwarantem trofeum? Szczerze wątpię czy da lepsza jakość niż Balde który z meczu na mecz wygląda co raz lepiej i notował nawet niezle wejścia w zeszłym sezonie LM.
0
@tbas trofea z wolnym i memicznym Alonso? Dobre xD
0
@PanAgenda2030 No patrz a z Chelsea zdobył i to LM.