- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1284 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1284 Culés
0
Manchester United to największy przegrany okienka transferowego. Kluczowe pozycje nie zostały wzmocnione. Mają mix różnych piłkarzy.
Dużo lepiej wygląda Chelsea:
1. Cucu - obskoczy zarówno lewą obronę jak i pozycję LŚO. Idealny do taktyki Tuchela.
2. Koulibaly - jeden z najlepszych środkowych obrońców na świecie, który zagra jako ten centralny i bliżej lewej strony.
3. Sterling - jeden z najlepszych skrzydłowych/schodzących napastników w Premier League.
4. Chukwuemeka - młody talent oraz melodia przyszłości.
Jak "The Blues" kupią porządnego środkowego napastnika i środkowego obrońcę to mogą powalczyć o mistrzostwo, bo mają wyrównaną kadrę.
5
@Sawik_10 United to niech się martwi Tottenhamem i Arsenalem bo powoli zawodnicy tam wola przechodzić i stali się bardziej perspektywicznymi drużynami jak i projektami sportowymi.
O Chelsea, Liverpoolu i City, to oni nawet niech nie myślą narazie
5
@Sawik_10 Nie zgadzam się. Dla mnie Chelsea będzie walczyło o TOP4 nic więcej.
0
@Sawik_10 i do tego stracili Rudigera, Christensena, dalej są bez 9 i każdy z ich stoperów ma ponad 30 lat. Plus Mount na początku wygląda kiepsko. Dla mnie będą poza top4 bo Arsenal i Tottenham dużo lepiej się wzmocnili a przy tym nie stracili żadnego ważnego zawodnika. O Liverpoolu i City to nawet nie mówię
0
@Sawik_10 Sterling? :D jest kiepski jak Ferdynand
0
@Sawik_10 Z Chlesea odszedł Lukaku , Werner , Alonso , Christensen i przede wszystkim Rudiger.
A za nimi dobre okienko. Ma papierze to wygląda słabej. A i zawodnicy muszą się sprawdzić . Po ostatnich transferach Chelsea to jest cud. Bo nie dali rady Werner, Lukaku czy Zyiech.....