- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1615 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
clyde
7
https://zapodaj.net/plik-Jl3iBFqwZPTo by było na tyle jeśli chodzi o moje postanowienia i... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1615 Culés
7
Wbrew opinii wielu, to wariant z Araujo na PO nadal jest bardzo dobry. Sęk w tym, że tylko na takie mecze jak np. z Realem, gdzie trzeba gasić Viniciusa, a nie na murujących się przeciwników. Szkoda, że Kounde nie był w stanie zagrać (nawet gdyby go zgłosili to po prostu nie jest jeszcze fizycznie w formie). Potrafi grać po prawej stronie, a jednocześnie jest sto razy lepszy od Ronalda w rozegraniu. Z nim byłoby dużo więcej opcji żeby ożywić środek pola. W takich meczach będzie bardzo przydatny i obstawiam, że wtedy Xavi może nawet chcieć posadzić na ławie Araujo, żeby mieć z tyłu trzech gości potrafiących wyjść z piłką. Z grą przez środek wczoraj był ogromny problem bo piłka docierała tylko do Busquetsa, który już nie mógł jej przetransportować dalej, a dwa młodziaki za słabo mu się pokazywały do gry.
No chyba że jednak przyjdzie tu jeszcze ktoś na PO i sytuacja się zmieni.
1
@Striker nie do końca się zgodzę. Brzmi to trochę jak usprawiedliwianie pomocników, za słaby występ bo jeden boczny obrońca słabo wyprowadza piłkę. Pomocnicy wczoraj przegrali walkę w środku, nie potrafili wychodzić spod pressingu, nie dostarczali dobrych piłek. Zagrali słabo a czerwona kartka Busiego to idealne pdsumowanie ich bezradności
0
@AlwaysBlaugrana Nie usprawiedliwiam nikogo, raczej sens był taki że Kounde grający na PO mógłby pomóc przykryć nieporadność naszych pomocników w dojściu po piłkę. Napisałem na samym końcu, że Pedri z Gavim Busquetsowi wcale nie ułatwiali zadania.