- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1758 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
158
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1758 Culés
3
Trzymam się zdania, że dopóki Alba i Busquets będą w tym klubie, a przynajmniej w pierwszej jedenastce, to ten zespół nie poczyni postępu i nie będzie walczył o wszystko. Serio dziwi mnie to, że osoby, które widziały problem w Messim, nie widzą w nich problemu. Busquets wczoraj źle nie zagrał, ok. Ale on za rok odejdzie. Teraz będzie grał wszystko, a za rok zdziwienie, bo nikt inny nie jest przygotowany do gry na DP. A parę meczów w presezonie tego nie załatwi. O Albie nie chce mi się nawet gadać.
Co cieszy, to że po całym sezonie słusznego jechania po Ter Stegenie, w końcu można go pochwalić.
1
@PatrychoO Ale Alba miał w tamtym roku 15 asyst a Busi, to gra super mecze ze słabymi rywalami, a tak na serio to Busi najczęściej nie wyrabia przy mocniejszych rywalach, a Alba to ma psyche zrytą po tych blamażach i mu głowa nie dojeżdża.
To samo uważam, jak chcemy ruszyć do przodu, oni powinni być co najwyżej zmiennikami.
1
@PatrychoO Paradoksalnie myślę że wczorajsza czerwona Busquetsa może się okazać zbawienna.
Być może ktoś zagra następny tak dobrze że SB sobie siadnie. Mała szansa ale zawsze.
Niestety ale nic nie trwa wiecznie i za chwilę będzie musiał zejść ze sceny.
1
@PatrychoO Zagraliśmy słaby mecz. Nowi pokazali się z bardzo słabej strony. A tu pisanie o Busim i Albie. Tak na pewno to oni są problemem .
0
@PatrykBarca nie no, wiadomo, że nie. Za wszystko odpowiadał do tej pory Messi, nie? O tym, że to oni są problemem przekonasz się jak przyjdzie mecz z mocnym rywalem.
0
@PatrychoO to już cały sezon jest rozegrany ,że twierdzisz ,że bedzie grał wszystko?
0
@PatrychoO Za wszystko odpowiedzialny był brak taktyki, zachowawczość, lenistwo , i źle dobranoc profilem zawodnicy. Ani Messi , ani Busquetsa, ani Alba. Jakoś w reprezentacji wszyscy Ci zawodnicy wciąż było wiodącymi postaciami. Grając na turniejach z najlepszymi....
Nie na co oceniać teraz kogoś przez pryzmat 1 meczu. Muszę się zgrać. Wypracować automatyzmy. I złapać świeżość po wymagającym okresie przygotowawczym.
0
@PatrykBarca ale ja oceniam Busquetsa i Albę na podstawie 4 sezonów, a nie jednego meczu.
0
@PatrychoO To Dembele powinien być pociety na rozpalke....
0
@PatrykBarca no ja nie chciałem, żeby przedłużał