- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1886 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1886 Culés
1
Kurde, właśnie sobie spojrzałem, że Pep ost. raz LM wygrał 2011r. Wygląda to tragicznie patrząc na zespoły, które prowadził. Widzicie szansę, że w najbliższej przyszłości się przełamię?
10
@hayek Co wy macie z tym "ę"??? Piszesz o Pepie a stawiasz pytanie, jak to Ty byś zdobył LM:-)))
4
@kamyk_23 Słownik xD Po drugie, bardzo merytoryczna odpowiedz na pytanie.
10
@hayek Nie przełamie ponieważ szaman Yaya Toure rzucił na niego klątwe.
6
@hayek a Klopp i Liverpool? Drużyna kreująca się od 20 lat jako faworyt do zdobycia LM i PL, tylko raz Klopp zdobył LM (fakt faktem, bardzo zasłużenie, ale my też tam frajerstwem się wykazaliśmy) i 1 raz PL. JEDEN RAZ na 6 sezonow.
Także wiesz...Guardiola to i tak nieźle sobie radzi, bo chociaż 4 razy wygrał PL i to naprawdę przekonująco
2
@michal26 No tutaj nie mam zastrzeżeń 4xPL przy tak silnym Liverpoolu czy Chelsea w ost. sezonach to genialny wyczyn. Osobiście uważam, że Guardiola to długodystansowy, któremu zdarzy się gorszy pojedynczy mecz, ale na przestrzeni całego sezonu jest to niewielki procent. Ja tam mu życzę szczęścia i myślę, że niedługo się przełamie. Chociaż no wiadomo sam Ligi Mistrzów nie wygrałem xD
2
@hayek Pep to chyba facet, który patrzy bardziej szeroko. Potrafi zarządzać kadrą, jest elastyczny, idealnie reaguje w trakcie sezonu, czyli idealny pod ligę, 38 kolejek. W LM za to ciężej mu przygotować zespół pod dany mecz I rewanż. Zawsze czegoś brakuje.
2
@michal26 no i wygrali grając z Tottenhamem, który nic nie pokazał. Ten karny kontrowersyjny na początku też ustawił mecz
2
@barcelonaLM to prawda. Szkoda, że wtedy Ajax nie awansował..
1
@hayek W tym sezonie znowu mu się nie uda, LM wygramy my.
1
@hayek w Bayernie mógł zdobywać LM ale u szejka to nie bardzo. Oby jak najdłużej utrzymał się ten stan że żaden szejk nie powącha LM. Niech nie myślą że za kasę mogą mieć wszystko. Mogą mieć każdego piłkarza ale nie zwycięskiej drużyny